Bayram tatili falan derken herkes Yunanistan'a gelmiş sanki. Türk plaka görmeden hiçbir şehri geçmedim daha şu bayram tatili başladığından beri. Yunanistan'da olanlar, gidecek olanlar ya da gitmeyi planlayanlar, bu başlığı görenler bu başlık altında toplaşsın da yardım, bilgiendirme vs. bir şey gerekiyorsa sözlükçüler olarak birbirimizin elinden tutalım.
Herkese iyi bayramlar!
sözlükte ilk kez forum tarzı fakat forum gibi olmayan ve sözlükçe faydalı olarak gördüğüm başlıktır. Herkese iyi bayramlar.

Yunanistandakiler takipleşiyor....
Keşke sözlük olarak bi yunanistan trip yapabilsek çok güzel olur dediğim başlık
yorumları okuduktan sonra acaba bir event grubu felan mı açsak diye aklımda deli sorular işte.
eğer bir event olacaksa direkt olarak pasaporta başvurup, bazı markaların da desteği alınma yolunda adımlar atılabilir.................
yunanistan'dayım şu an, burada yaşayan insanlar da söylüyorlar bu durumu. daha önce hiç bu kadar türk gelmemişti diyorlar. benim hoşuma gitti şahsen.
hep biz mi diyeceğiz, biraz da onlar desin. geçenlerde istinye park'a gittim. bizden çok arap vardı yahu. noluyoruz allah aşkına. biraz da bizler açılalım yurt dışına.
yolum bu sonbahar edirne'ye düşmüşken niyetlendiğim, ancak otoban, ekstra kasko, ehliyet tercümesi v.b. konularda gözümü korkutan durum.
bunlar da ilginizi çekebilir