tam adı driveyoyo olan pahalı bir tarifeye ancak kolay ulaşılabilir bir sisteme sahip araç kiralama şirketi.
akıllı telefonlardaki bir uygulama ile aracın kapılarını açabildiğiniz ve arabayı kullanabildiğiniz bir sistemle çalışan firma. yoyo kart edinerek de aynı sistemden faydalanabiliyorsunuz. senelik üyelik 69 lira imiş.
Alternatif olarak:

(bkz: zipcar)
ara ara kullandığım ve memnun kaldığım firma. kilometre başına 0.5 kuruş kesiyorlar ama kiralaması ve teslim etmesi çok kolay olduğundan beni cezbediyor.
Kilometre başına 0.5 kuruş almasına rağmen hizmeti beğendiğim uygulama.
Arabası olmayan, acil işi olanlar için çok ama çok mantıklı.
bir kereye mahsus denemek isterken yıllık ücreti ile karşılaşınca "laa bi dur önce deneyeceğiz" dedirten 69 tl'lik yıllık üyelik ücretine sahip otomobil kiralama yöntemi.
kısa süre araç ihtiyacınız olduğunda hayat kurtaran platform. yıllık üyelik ve km ücretleri biraz yüksek olsa da, örneğin sık ama kısa süreli araç ihtiyacı duyuyorsanız veya değişik değişik araçlar denemek istiyorsanız güzel bir platform. arada bir yıllık üyelikle ilgili kampanyalar yapıyorlar, ben volkswagen'ın bir platformuna üye oldum diye 9tl'ye alabilmiştim üyeliği.
canım istediğinde mazda mx-5 kullanma fırsatı sunduğu için üye olmayı düşündüğüm hizmet. Alır bir saat gezerim sinir stres kalmaz.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri