fazla açıklamaya gerek olmayan mevzudur.
bir yerlerde bir kaza olur. sonra yurdum insanı kazayı izlemeye çalışır ama bir yandan da yoluna devam etmek ister. sonuç? güm!

buyrun bu da basit bir örneği.
Genellikle İstanbul trafiğinde, özellikle de köprülerde görebileceğiniz aksiyon. İzlemesek ölürüz çünkü, çok meraklı bir milletiz.
açıkca söyleyim merak ediyorum, kazalara durup bakıyorum mümkün oldukça yardım etmeye çalışıyorum. Hatta yanımda arkadaşlarım varken falan ufak kazalarda çıtır hasar esprileri yapıp, tahmini onarım fiyatı çıkarıyoruz bunlar olabilecek şeyler bence. Ben kendim ufak bi kaza yaptığımda bile arabaya bindiğimde arkadaşıma dönüp sahibinden çıtır hasarlı jetta esprisini yapmıştım. Neyse taa nerden nereye geldim, sonuç olarak meraklı bir milletiz evet ancak kaza yapmış bi arabaya da bakmayacak , yardım edebilecek bişeyim varsa durmayacak kadar duyarsız olmayı istemem hiç bi zaman arkadaşlar
Benim için tam olarak 'amele kazasıdır'. Belli ki iki kişinin de gözleri yolda değil yapılmış olan kazada. Öndeki arkadakini, arkadaki ise öndekini kollamıyor. Vurun birbirinize size iyi olur arkadaş.
trafiktekiler için duble işkence. bir şerit daha gitti işte.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri