Son yıllarda üretilmiş gereksiz onlarca teknolojinin yanında 'pırlanta' gibi olan sistemdir.
Kadınları korkulu rüyasına son vermiş, yokuşlarda insanların suratlarının ifadesini değiştirmiştir.
Trafikte gülen suratlar görmenizin en büyük sebebidir!.

(bkz: reklamlar)
gerçekten çok ama çok faydalı sistem.
sevgili annem bu sistem sayesinde istediği gibi gezebiliyor ve daha da önemlisi yokuşta durunca saniyeler içerisinde 10 yıl yaşlanmıyor. yemin ederim ömrü uzadı kadının, bulandan Allah razı olsun.
Yokuşlarda insanların hayatını uzatma kabiliyetine sahip bir sistem düşünün. Bu önünüzde dururken kayıp size çarpmamasını sağlayan bir sistem. Bu sisteme sahip olmayan sürücülerinde hayatlarını uzatıyor yani. Ortalama her 2 araçtan birinde olursa ve olan araç acemi sürücüye sahipse Türkiyedeki ortalama yaşam süresi artacak gibi hesapladım. İstemem ben kazık gibi el freni varken böyle sistemi.
Bazen düz yolda da devreye girip sinir bozan sistem.
Gaza bassanız da gidemiyorsunuz, bekliyorsunuz. Sistem lastikleri bırakınca bir anda kalkıyor araba. Sanki biraz daha geliştirilmesi lazım.
Manuel vitesli olan arabalarda anlamı daha büyük olan teknolojidir.
Bence otomatik viteste arabayı fazla kasıyor, aynı şekilde şanzımana da yük biniyor.
araba gitmek istiyor, baskı ayrılıyor ama araba gidemiyor, gerekli olmadıkça kapamak gerekli diye düşünüyorum.
sadece kadınların değil, erkeklerin de hayatını kolaylaştıran teknoloji. şimdi kimse kalkıpda bana yok yarım debriyaj, yok el freni demesin. düşünsenize sürekli yokuş olan bir yerde yaşadığınızı ve akabinde hayatınıza gelen konforu.
Müthiş teknoloji, hele park ederken iyiki varsın dedirtiyor ama bazı arabalar fazla samimi olup en sonunda muhabbeti ''yok abi valla bırakmam, daha karpuz kesicez, bizde kalsanıza oğlanın odası da boş hem''e bağlayıp gitmenizi istemiyor. Yaptıklarından sonra bu isteğini geri çevirmeyip trafikte biraz daha önünüzün açılmasını bekleyin, kırmayın hill-holder'ınızı.
Güzel ve ise yarar bi teknoloji. Ama bazı araçlarda rahatsız edici bi çalışma karakteri var..
artık ehliyet sınavlarında kullanılmaya başlanacak sistemdir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri