motor sporları alanında en bilgili ve donanımlı kişilerden olup, eurosport türkiye'de spor spikerliği yapmaktadır. ayrıca d-smart, tivibu, lig tv'de de zaman zaman görev alır.

kendisine "10 dk sonra yayına çık ve şu wtcc portekiz ayağını ya da motogp italya gp'yi sun" deseniz hiçbir hazırlığı olmadan sunabilecek donanımdadır. dahası, bu yayınları türkçe, ingilizce ve fransızca yap deseniz yapabilecek kapasitededir.
yarışçıların yiğit abisidir.
kenan sofuoğlu, toprak razgatlıoğlu, murat bostancı gibi isimlerle sıkı ilişkileri bulunmaktadır.
ayrıca rockçı bir kişiliği vardır. blues türü müzikle de ilgilidir.
inanılmaz hafızaya sahip olan kişidir. yarış anlatırken 15 sene önce o virajda 3. sınıf bir yarışta olmuş kazadan bahsedebilir. aynı zamanda yarış dünyasının gündemini çok yakından takip eder. kim nerede ne yaptı hepsini bilir. bir o kadar da mütevazi güler yüzlüdür. yolda durdurup nasılsın deseniz, sizinle hemen sohbet etmeye başlar.
Zamanında bir fragman çekiminde karşılaşıp iki kelam etmişliğim olan adam. Hem beyefendi hem de donanımlıdır. Yeme de yanında yat.
Coğrafyacı olarak sözel zekasına hayranım. İlber Ortaylı gibi adam. Ayrıca ben otomobil eleştirmeniyim diye gezen bir çok adamın eline verip gönderecek bilgi ve donanıma sahip de bir abimizdir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri