"Prototipler şu anda çıktı. Türkiye'nin merak ettiği bu prototiplerin bir iki resmini paylaşma imkanımız olacak" denen araba. 2019 yılından itibaren satışa sunulması planlanıyormuş. Açıklamada: 'biri hatchback, biri sedan, diğeri de sedan fakat birisi benzinli araç, birisi menzili uzatılmış elektrikli araç, birisi de sadece elektrikli araç. Biri menzili uzatılmış elektrikli crossover dediğimiz menzili uzatılmış 'jip' dediğimiz araç, o da şu anda üretiliyor. '
Kabin fotosuna bakılırsa çok dandirik ama olsun başlaması bile güzel.
Kabin fotoğrafı
Cadillac'dan esinlenme değil adeta replikası yapılmış otomobil.
video linki
Gördüğüm kadarıyla kabin Dacia'dan alınma. Zannetmiyorum ki böyle üretilsin, prototip olduğu için almışlardır. Kdv'siz gelecek olan bu arabaları ne kadar ucuza mal edebilirlerse oldukça fazla satar. Ben Chevrolet Cruze'a benzettim.
Dostum yerli araba ürettim diyorsun da bu bildiğin cadillac?!?
Video'yu da hangi mal çektiyse artık, rüzgar sesinden sağır olduk sağolsun. Bu kadar mı kötü tanıtılır bir araba yahu, hiç mi tv izlemediniz?
Hala babayiğit aranıyormuş habere göre. Hiç bir hükümet yandaşı araba üretmeye hevesli değil mi yahu? Asfalt dökmek, duble yol yapmak, yeri gökü inşaat yapmak kolaydı tabi, yatsana bu işin altına yiyorsa?
Cadillac BLS'nin kopyası. İçi dışı aynen duruyor. Bunun neresi yerli Allah aşkına.
günümüzde her marka araba baska birine benziyor veya birbirlerinden esinleniyorlar sorun değil. bu prototip çok değişir ki zaten 2020 de seri olarak üretilip yollarda olması planlanıyor. burada bence bakılması gereken kim bu projenin arkasında duracak, motor özellikleri nedir, ar-ge çalışmalarındaki inovasyonlar nedir bunlara bakılmalı.
Devrim arabalarıdır. Uçak fabrikaları ile birlikte kapatılıp yerine traktör yapım fabrikaları açılmıştır.
Haber sitelerinde dalga geçilmeye başlanmış olan araba.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri