Siz değerli sözlük yazarlarına araç kullanırken lazım olabilecek uygulamaların bulunduğu başlık.

play.google.com/store/apps/details?id=org.mrchops.android.digihud

Digi hud: aracın hızını, hangi yöne gittiğinizi dış ısı gibi verileri gps aracılığı ile sürücüye aktaran program. bir modu var ki çok hoşuma gitti; ön camla arabanın göğüs kısmının kesiştiği noktaya koyuyorsunuz, head up display gibi hızı ön cama yansıtıyor. Denemenizi öneririm.

play.google.com/store/apps/details?id=kb2.soft.fuelmanager&hl=tr

fuel manager: yakıt alış verişlerini kayıt ederek ne kadar yakıt tükettiğinizi ayrıntılı biçimde gösteren program. her alış verişinizde kaç litre aldığınızı, yakıtı aldığınız fiyatı, aracın km'sini giriyorsunuz, kalan yakıtla yapılacak yol tahminine kadar yapıyor. ayrıca trip a-b gibi; birden fazla kayıtta tutabiliyor.
Çok yararlı bir başlık olmuş.
Ekleme yapmak istiyorum. Çoğu araba firmasının mobil kullanım kılavuzu mevcut mesela ben Skoda için myskoda uygulamasını kullanıyorum. Onun dışında en büyük favorim ise Spotify aracınızda Bluetooth varsa kullanabilirsiniz. Harita olarak da benim arabamda smart link var ben araba ekranından Google maps ı kullanıyorum memnunum.
Silinsin...
(bkz: volkswagenim) tabiki de.
, Odb2 cihazı ile ilteşime geçerek aracınızın dilini çözmenize yarayan Dashcommand yazılımı. TÜm avrupada insanların yakıt tüketimlerini karşılayabildiği Spritmonitör her işe yeter.
Su icinde motor sesleri bulunan ivir zivir uygulamalardir. Arada bi kulakligi takip v8 dinlemek iyi geliyor.
1 ) Yandex

Gerisi olmasa da olur benim icin dedigim uygulamalardir
bunlar da ilginizi çekebilir