Nedeni bilinmeyen bir sebeple alev alev yanan otomobil taşıyıcı tırdan tek sağlam kalan arabayı kurtarmak için canını tehlikeye atan bir adamın videosu. Olay muhtemelen Çin'de gerçekleşiyor. Benim aklıma ise iki soru takılıyor:

1. Allah'ın Passat'ı için bu kadar tehlikeye girmek ne kadar akıl kârı? Sonuçta sigorta onun parasını ödeyecekti...

2. Üst kata iki arabayı sığdıran treyler tasarlamayı kim akıl etti? Bu treyler şeritlere nasıl sığıyor?

Bu Çinlilerin işlerini anlamak zor, kıtlıktan çıkma gibi tüketirken Dünya'yı doyuracak gibi üretim yapıyorlar...

Kaynak: Jalopnik
Altta tek, yani normal şerit boyutundaki kasanın üst kısmına iki araba sığacak şekilde bir taşıyıcı yapmak kimin aklına gelmiş dikkatimi çektiren başlık. Yani şerit konusunda bir sıkıntı yaşamıyor alt taraf yine bildiğimiz boyutlarda. Zekice aslında.
O treyler virajlarda napiyo acaba
Treyler benim de kafama takıldı, dar yollar hiç mi yok bu ülkede arkadaş. Türkiye'de olsa Limandan çıkarken gişe kapısında kalırdı kesin
ekmek parasını kaybetmemek için uğraşan adamın videosu. her ne kadar kasko - sigorta olsa da insan o an ne yapacağını bilemiyor, treyler konusuna hiç girmiyorum.
somali'de maden ocağındaki patlamadan sonra hala çalışmaya çalışan madencileri hatırlatan işçidir. can havli değil mal havliyle arabayı kurtarmış. inanılmaz gelmiyor maalesef, biz türkiye'de yaşıyoruz, buna benzer bir şey görmemiz çok olası.
bunlar da ilginizi çekebilir