Rezalettir, skandaldır, berbattır, ömür törpüsüdür..
Yağmurda daha dikkatli olmak lazımdır evet ama sol şeritten 50 km/s ile gitmeyi de gerektirmez.
Kadınlarımız sağolsunlar zaten doğal afet varmış gibi davranıyorlar suyu görünce, merak etmeyin arabaların yağmurda da gidebilsin diye dizayn edilmiştir.
Yağmur damlaları arabalarına çarpmasın diye mi bilmiyorum ama herkesin ayağı frende gittiği trafiktir. Gereksiz yere bu kadar frene basılırsa trafiğin şişmesi çok normaldir. Daha bekleyin bu filmin fragmanı, Winter is Coming.
yağmur damlası yerine caddelere araba düştüğünü düşündüğüm hadisedir. Aynı yol aynı arabalar ,kaza yokken bu trafik nedendir diye sorgulatır.
Yağmura gerek yok bence aşağı inip yola Leğen ile su atsam yine trafik kitlenir insanların hareketleri değişir yeter ki su görsünler kazalar olur .
Ben aslında pazartesi günü yağmursuz günlere göre çok daha hızlı ve sıkılmadan seyahat ettim. Rotam Yeditepe Üniversitesinden Florya idi, saat 18:00 de yeditepeden çıktım ikinci köprüye vurdum kendimi. Sonra ordan hemen sahile vurup komple sahilden gittim birtek çalışma olan yerde az trafiğe takıldım. Trafik yavaş ilerliyor ama kesintisiz ilerliyordu yağmur dolayısıyla, anlamsız bir dur kalk olmadığı için benim hoşuma gitti ağır yağmurlu trafik.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri