türkiye'de tamirat tadilat adıyla yayınlanmış program . amaçları ucuza araç alıp tamir edip kâr etmektir. tamircileri edd china her türlü işi yapar ,bir bölümde bir aracın şasini değiştirmişliği de vardır.
gün geçtikçe daha da güzel yaratıcı işler yapan program. bu tarz programları arşivleyen biri olarak, izlerken hiç sıkılmadığımı söyleyebilirim.
Ilk bolumunden beri takip ederim gercekten izlemesi cok zevkli hele bide nadir araba aldilarmii dadindan yinmez
Tamir ederken işçilik maliyeti "0" olarak hesaplanır. Yoksa biraz zor kar elde edersiniz
Emekli olduğumda yapmayı hayal ettiğim mesleği bulmamı sağlayan televizyon şovu. Başlangıçta Britanya adası içinde başlayan bu şov kazandığı şöhretle çapını uluslararası boyutta genişletmiş, popülerliğin getirdiği rehavetle biraz seviye düşüşü olmuştur.

Başlığı görünce dün yeni sezon bölümlerinden birini izledim de eski bölümler kadar olmasada az çok püf noktalar içeren detaylar aktarıyorlar. Bi ara sırf araba alıp basit rötuş ve eklemelerlele kısa gürün kârı şeklinde gas monkey tarzı bölümleri vardı (Japonya'da geçen bölümlerden olması lazım). Oysa ki elektrik tesisatından kaporta tamirine her işe el atan Edd China için seyrederdik ilk başlarda. Zaten teknik konularda yeterince doyurucu olduğu için işçilik maliyeti gözümüze batmazdı.

Şu İstanbul'dan bi kurtulayım, bir müstakil ev, yanına tam takım garaj... ne arabalar girecek hayallerde o garaja bir bilseniz...
anadol yapmak istediklerine dair sözleri bulunan program .türkiyeye geldiklerinde söylemiş oldukları populist bir demeç olsa da umarım tutarlar.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri