kimyasal çözücüdür kendisi. Kalifornalı bir şirkette su ile yer değiştirilen bir maddeyi 40. denemede bulmuşlar ismi de buradan gelmiştir. (bkz: Water Displacement)
Normalde uzay ve ağır sanayi için geliştirilmiş olmasına rağmen çalışanların gizlice evine götürüp burada kullanması sonucu ilham alınmış basınçlı kutulara konarak herkesi ulaşabileceği bir ürün olmuştur ki iyi ki de olmuştur.
Çünkü bu spreyin iyi gelmediği hiç bir hareketli parça yoktur. Pas çözücü oksitlenmeyi önleyici gıcırdamayı kesici. Bir motosiklet kullanıcısının vazgeçilmezi.
Bunu koltuk altına sıkan arkadaşım bile var benim. o kadar mucizevi sprey.
MINI R53'lerdeki Açılır Cam tavan gıcırtısını önleyen yegane arkadaş! (bkz: swh)
Motosiklet veya otomobil hiç fark etmez, hemen hemen her türlü işe yarayan sprey. Bu gözler bu spreyle çizik gideren insanlar gördü. Alıp kenara koymak gerek, gerisi çok önemli değil, bir şey mi oldu sık çözsün.
kokusu rahatsız edici ancak halledemediği sorun olmayan pas çözücü, yağlayıcı sprey. yüzyılın icadı olabilir. nasıl bir şeyse hakkında kötü bir kelam edildiğini hiç duymadım. tüm halkların hem fikir olabileceği tek konu.
Aracımızda trim sesi başladığında ilk koştuğumuz sanırım kendisidir.
kendisinden bahsedilirken oldukça eğlenceli mini hikayeciklerin türediği efsane. herkeste komikli bir tanesi mevcuttur.
motosiklette zincire sıkanları bildiğim yağlayıcı spreydir. o-ring ve x-ring zincirlerde kısa vadede fayda sağlarken orta ve uzun vadede baklalar arasındaki contaları kuruttuğu için zincir ömrünüzden çalacak ve sizin erken zincir değiştirmenize sebep olacaktır. her evde bulunması gereklidir. akarı kokarı yok. kapınızı kıracak kadar sert kapatmaya çalışmaktansa iki fısfıslayın rahat edin.
Kutsal sprey olarak da geçer. Ölüm hariç çözüm bulamayacağı sorun hemen hemen yoktur.
Motor temizliği yapanlar var bununla, başta güzel görünüyor ama kısa sürede çok toz tutuyor.
Bir süre sonra evde arabada sıkacak yer arayacak kadar bağımlılık yapar.Onun yaptığını kendiniz yapmış gibi ev ahaline şov yaparsınız.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri