aracın iç hacminden bahsetmem gerekirse, 1.85'lik boyum ile, resmen yayıla yayıla oturduğum sürücü koltuğuna rağmen arka tarafta yine 1.85'lik birisi asla rahatsız olmuyordu. E zaten olsaydı cidden sorun olurdu. Olmasın bi zahmet. Bagaj keza öyle büyük ve ağzı geniş bir şekilde tasarlanmış ki buradan bagaja kaç ceset sığar başlığına gitmemek mümkün değil.

Ayrıca sürücüsünü de yolcusunu da en az bir S class'ta olduğu kadar premium hissettirdiği gözümden kaçmadı. Günün en büyük detayını ise yalıtım olarak görüyorum. Lansman gereği etrafımızda koca koca hoparlör olmasından dolayı ses oldukça yüksekti. Fırsatını bulup araca bindiğimizde ve kapıları kapattığımızda ortam öyle bir sessizleşti ki, gerçekten hayretler içerisinde kaldım. Kapıyı açtığımız anda ise ortalığı inleten yüksek sesi duymak aracın nasıl bir yalıtıma sahip olduğunu gözler önüne serer nitelikteydi.

Konu dışı olarak; ayrıca bu tarz etkinliklerde bulunduğumuzu anlık olarak öğrenmek veya takip etmek istiyorsanız instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. instagram/arabalisozluk
tümünü gör
ilgili galeri