Üçüncü nesil mercedes c serisinin kasa kodudur. 2007-2014 yılları arasında üretilmiştir, 2011 yılında makyajlanmıştır. mercedes-benz c63 amg black series coupe isimli çılgın bir versiyonu mevcuttur.
Dış tasarım itibariyle en güzel c serisi.
mercedes c63 amg dışında olanları gözümde çöp olan otomobil. hiç bir özelliği ile göz boyayamıyor, standart bir otomobil işte.
Sihirli kasa kodu.
en büyük rakibinin BMW 3 olmaması gerektiği c180 kasası. temiz 1.8 7g tronic bulunursa kaçırılmamalıdır. piyasada azdır, 1.6'ya göre az yakar ve daha sessiz çalışır.
Çocukluğumun en büyük rüyası olan kasa.

Halen en sevdiğim kasa da budur.
Makyajsız modellerinin içi cidden ucuz görünen, ancak makyajlısı ile taktire şayan bir otomobil. Türkiye'de 190 serisinin tam olarak karşılığı olarak trafikte yerini almıştır bana göre.
2007-2014 yılları arası üretilen Mercedes-Benz C serisinin kasa kodu, kişisel olarak gözümdeki en iyi c serisi, en iyi 7-8 Mercedes-Benz kasasından biridir.
Türkiye’de ciddi satış başarısı yakalamış ama malesef çeşitli sebeplerden dolayı çok düşük donanımlarda gelmiştir, ikinci elini almak isteyenler için kafa karıştırıcı motor ve donanım seçenekleri vardır, en çok tutulan motor seçeneği 1.8 ve 1.6 benzinli motorlarıdır makyajlı kasada 7g- tronic şansızman gelmiştir her ne kadar ben çok sevsemde 2007-2011 arası üretilen makyajsız kasa bir Mercedes’e yakışmayacak detaylara sahiptir devasa bir makyaj operasyonu geçirmiş ve ikibinden fazla parçası değişmiştir, neredeyse her motor seçeneğinin kendine özgü bir sesi vardır, her zaman dreamcar’ım olmaya devam edecektir...
Beni bıktırmış arabadır kendisi. Malzeme kalitesi olarak her c gibi markaya yakışmama durumunu sürdürmüştür.

Kendisi tam bir göz boyamaya çalışan müteahhit ve müteahhit çocuğu arabasıdır.
malzeme kalitesi ve işçilikte sınıfının iyilerinden olan araçtır. kapı kollarından direksiyon altına kadar yumuşacık malzeme kullanılmış daha ne istiyorsunuz dedirtir bünyeye. bu araçta trim sesi duyulması bunlardan dolayı zordur. hatta içinin de 2016ya kadar üretilmiş e kasalarla neredeyse aynı olması da buna bir işaret. fakat sorunlu araç olduğu da bir gerçektir. elektronik hatalar, yürüyen aksam sıkıntıları, çok sert ve konforsuz süspansiyonları, kronik motor takozu ve titreme problemleri maalesef olumsuz yanlarındandır.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri