1,5 senelik golfümü servisten fiyat almam sonucunda normal bir yağcıda yağ değişimini yapmamla sonuşlanmış hadise. 340 tl ye hallettin. Diğer markalarda da bu kadar faiş bir fiyat farkı var mı bilmiyorum. Garantiyide bozduk galiba. Birde artı 2 yıl yaptırmıştım. Kredi bitmeden parayı da geri alamıyormuşuz. (Dsg değil)
Enjektör değişimiyle birbirine dengeleyecek hadise.
Bir B8 Passat Kullanıcısı olarak esefle kınadığım hadise. 1 yaşındaki Aracım henüz 10.000 Km’de bile değilken servise götürdüğümde, kullanılabilir durumdaki parçaların da değişmek zorunda olduğu saçmalığını öğrendim, zira periyodik bakımın tamamlanması için, Almanyadan kendilerine gönderildiğini söyledikleri bir listedeki bütün maddelere tik koymaları gerekiyormuş, aksi takdirde araç kayıtlara bakım gördü olarak geçmiyormuş. VAG grubu araçların genelinde, bakım hem fahiş fiyatlı hemde sıkıntılı bir süreç.
normal denebilecek bir yetkili servis ücreti. 2012 c180'im için İstanbul'daki tüm yetkili servislere teklif için attığım maillere istinaden 60bin km için aldığım en ucuz fiyatın 2200 tl olduğunu varsayarsak gayet makul olduğu tartışılmazdır.
bunlar da ilginizi çekebilir