volvo'nun şu an ürettiği en büyük arabadır.

fiyatları ise 300.000tl ile 400.000tl arasında değişmektedir.
dizayn olarak yıkıp geçen modeldir.
bence fiyatlandırma olarakta başarılır, rakipleri çok daha pahalılar. ben satacağını düşünüyorum.
Yenisini bilmiyorum ama eskisi tankın trafiğe çıkmış versiyonudur. Kaza yapmak üzereyseniz ve önünüzde ya xc90 a ya da bir kamyona vurma seçeneğiniz varsa bence tekrar düşünüp bir seçim daha yapmanız gerekebilir. Bir kere arkadan vurduk ordan biliyorum.
Gerçek bir İsveç Çeliği gibi görünen Suv'dur.
Kabini inanılmaz güzel plastik kalitesine sahiptir, sürücü bilgi ekranından tutun orta konsoldaki ekrana kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Gidip bmw x5 falan alınacağına bunu almak gereklidir. Ama işte halkımızın Volvo'ya bakış açısı hep aynı maalesef.
Tam bir BABA arabasıdır ki babamın da hasta olduğu modeldir. euro ncap'ı dağıtmıştır aldığı puanlarla. İleride bol paralı olduğumda , ailem ile güvenli ve konforlu bir araç seçeceğim zaman sanırım benim de tercihim bu olur.
İngiltere'de ilk jenerasyonunu kiralamak zorunda kaldığım, iç ergonomisi yüzünden nefret ettiğim SUV. 40 dakika boyunca navigasyonu açamadım ve otoparktan çıkamadım. 2002 yılından 2014'e kadar üretilen ilk jenerasyon, çıkış senesinin 2002 gibi mazilerden olması sebebiyle güncel araçların çok uzağındadır. Bu jenerasyonda aracın kullanımı Audi Q7, Range Rover , Porsche Cayenne gibi rakiplerinin yanında AS950 kamyon gibi kalmaktadır.

Diğer kullandığım İsveç araçlarını da hesaba katarsam: İskandinav ülkeleri genel olarak otomobil yapamamakta, tek doğal kaynakları olan güzel sarışın kızlarını dış güçlere karşı savunmak için ancak tank konforuna sahip, otomobil görünümlü tank yapmaktadır.
şu walkthrough'da izlediğimde hayran kaldığım araç oldu.

o alçalmalar, yükselmeler, içinin lüksü muazzam, bildiğin tablet bilgisayarı da koymuşlar oraya.
hibrit seçeneği olan t8 için polestar'ın özel bir kit hazırladığı modeldir.

polestar dokunuşu ile 421 hp güç üretmeye başlayan motorun tork değeri ise 680 nm oldu. 0-100'e ise artık 5.5 saniyede çıkabiliyor. yakıt tüketimi ise 100 km’de ise 2.1 litre olup sadece elektrik gücüyle 43 km gidebiliyor.
2 litrelik dizel motoru 225 beygir güç ve 470 nm tork üreten araç. üstelik harika bir ses yalıtımına sahip.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri