Ölmeden önce satın almayı kafama koyduğum Volvo'nun Cross Country serisinin yeni amiral gemisi. İsveçli markanın "The Get Away" car diye pazarladığı yeni göz bebeği. "SUV gibi ama değil gibi" olarak tanımlanabilecek olan model. Egosu olmayan bir otomobil.

Ürün tarifi şu şekilde. Bir adet V90 alın. Offroad şartlarında daha iyi yaklaşma, uzaklaşma ve karın açıları elde etmek için şasini 60mm yükseltin. "Offroad" sürüş modu için şasisini optimize edin. Zor zemin şartlarında daha iyi yol tutuş ve yüksek konfor için; daha geniş ve yuvarlatılmış profile sahip lastikler kullanın. Otomobilin tamponlarında, marşpiyelerinde, tekerlek çevrelerinde bolca plastik parça kullanın. Otomobilin içinde ve dışında Cross Country yazılarının eksik etmeyin. Tavan raylarını unutmayın. Son olarak, pastel gövde renkleri tercih edin ki doğada çok daha şık ve yakışıklı görünün.

Bu arada, Türkiye'de an itibarıyla iki donanım paketiyle 405.080 TL'den başlayan fiyatlarla satışta sunulmuş.
Audi'nin başlattığı "Allroad" formatındaki otomobil. Gayet şık ve sedanda beğenmedğim arka tasarım V90'da gayet iyi durduğu için ayrıca bir karizmatik görünüyor.

Sanırım tüm amaçlara hizmet eden en iyi otomobil olarak tanımlanabilir.
benim için en büyük rakibi hala 2016 audi a4 allroad olan otomobil.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri