Her güzel şeyin bir sonu varmış.

Volvo Torslanda'ya en nihayetinde gidildi. Torslanda'ya giriş yaptığınız anda yollarda bir çok Volvo S90 ile karşılaşmamanız imkansız gibi bir şey. XC40 tanıtım lansmanında S90 ve V90 için görüntü almamız her ne kadar engellensede, Volvo Headquarters binası önündeki tek araçlık yere sahip park alanında S90 görmemezlikten gelemezdik.

Volvo V90'la Goteborg merkezde karşılaştığımızda, yaşlı bir teyze ve amcanın test ettiğini görmek asıl bizi şaşırtan detaydı.

Volvo Müzesinde ise bizi en çok şaşırtan detay ise ; Bazı araçların önünde led monitörler vardı, tanıtımlarının yer aldığı. Bu monitörlerde sadece iki dil seçeneği vardı. Bunlar İngilizce ve Türkçe'ydi.

İsveç'e ayak bastığımızdan beri, İsveç'ce den başka bir dille karşılaşmadığımız için ( İngilizce dahil ) Volvo'da ek olarak sadece Türkçe dil seçeneğiyle karşılaşmış olmamız, gerçekten sevindirdi.

Göteborg sokaklarında taksilerin Volvo XC60 D4 R-Design olması bir kısmınında V70 serisinden oluşması, aklımızda kalan diğer bir detaylardan. Nitekim yollarda bolca Volvo ile karşılaşacağımızdan emindik. Ancak taksilerin XC60 D4 R-Design olması, beklemediğimiz bir hadiseydi.

Volvo Müzesinde gerçekleştirmiş olduğumuz video çekimi için, Youtube kanalımıza linklerden ulaşabilirsiniz. İzledikten sonra, yorum yapmayı, beğenmeyi vede paylaşmayı unutmayın.
bit.ly/VolvoSwedenDrivetime

Görsel detaylar ve daha fazlası için ;
www.drivetime.tv

Facebook
Instagram

Not: İsveç'e kadar gidip, Koenigsegg'e gitmemek olamazdı. Videosu hazır gibi, muhtemelen en geç Cuma öğlen yayında olacaktır. Drivetime.tv üzerinden detaylara ulaşabiliyor olacaksınız.
tümünü gör
ilgili galeri