Ülkemizde çok tutulan marka. Biraz konfor, biraz yol tutuş, biraz yakıt derken, içinde genelde herşeyden barındırması markayı milletimin gözünde olduğundan daha değerli hale getirmiştir. Sahiplerinden lüks arabaya bindiğini zannedenler vardır. Şirketlere verilenlerle beraber piyasada çokça bulunur.
Farklı segmentlerde araba satması bi tarafa, çok satmasının en önemli sebeplerinden biri bence farklı motor seçenekleridir. Bir aile ya da bekar genç birey kendine uygun modeller bulabilir.
Bu hususlardan mütevellit bayiine gittiğinizde sizinle ilgilenecek birini bulmanız sıkıntıdır, bulabilirseniz istediğiniz aracın teslimini beklemek daha büyük sıkıntıdır. Teslim aldıktan sonra dsg arızası yaşamak hepsinden sıkıntılıdır.
Ayrıca bilirsiniz ki bu koca şirket esasen hilecidir, yalancıdır. Başka ülkelerde bu yalanını telafi etmek için çözüm ararken ülkenizdeki kullanıcılarını insan yerine bile koymaz. İthalatçısı klimasız araba satmaktan utanmaz. Servisi yaşanan arızayı sosyal medyada yazmamanız için belge bile imzalatır.
Fiyatı emsallerine göre nispeten pahalı ve donanımı da kıttır.
Fakat bütün bunlara rağmen yukarıda sayılan sebeplerden dolayı çok tutulduğu için piyasası iyidir, satarken zararınız daha az olur.
Siz de bütün olumsuzlukları gözardı edip sırf bu piyasa mevzuundan dolayı yine bu markayı satın alırsınız. Bu da böyle bi kısır döngüdür.
tümünü gör
ilgili galeri