Etrafımda gördüğüm petrolhead olmayan çoğu insan önden çekerin arkadan çekerden daha iyi olduğuna inanmış durumda. Bu durumdayken de insanlara arkadan çekerin sportifliğini anlatamıyorsun. Napıcam drift mi yapıcam alla alla gibi tepkiler veren insanlar zaten otomobile bizler gibi bakmıyorlar. Şurada sözlükçe bunları seven bir grubuz. He kaldı ki buraları okuyanlar varsa da önden çekerci tayfada görürler umarım.

Şimdi hiçbir şekilde arkadan çeker, sportiflik kaçtım göçtüm uçtumluk bir şey istemiyorsanız bu karşılaştırmanın galibi her açıdan golf.

He yine yan gideyim performans alayım sportiflik olsun diyorsunuz da bu karşılaştırmanın galibi direkt 1 serisi diyemem çünkü 1 serisinde 2 kaybeden var. 1.16 ve 1.18 açıkçası çok da kıçını kaldırabilen araçlar değiller. Bmw'den alacağınız tek 1 serisi 4 silindir 1.6 177 hp 1.20 olmalıdır diye düşünüyorum. Yani madem sportifliğe atikliğe hıza güce önem veriyorsunuz, alabileceğiniz ve isteklerinizi karşılayan tek 1 serisi 1.20.

E şimdi bu bmwlere de m sport paket köpek gibi yakışıyor arkadaş. Ölüyü diriltir o derece yakışıyor. M paket bir 1.20 almaya kalktığınızda ise 123.000 tl'lik bir fiyat etiketi ile karşılaşıyorsunuz. E diğer yandan adam en dolu artı dsgli golf'ü en az 30.000 tl daha ucuza alabiliyor.

Kafalar karıştı beyler.... Parama göre tercihim 1 serisi değil 1.20 olurdu demek istiyorum.
tümünü gör
ilgili galeri