Halk arabası diye bilinen vw'nin, belkide en mantıklı otomobilidir.
Sınıfında her zaman için kalite, lüks ve akıcılık olarak en üsttedir.
Giriş modeli olarak 1.2tsi boşline'ı şu an 58.000tl'dir.
Sessizliği, konforu ve malzeme kalitesi tarafımca defalarca test edilip onaylanmıştır.
Sportif modelleri ise golf gti ve golf r dır.
Şu an için en büyük rakibinin de önüne geçmiş olan modeldir.
En ucuz a3 88.000tl olmuş iken herkesin golf'e yönelmesinin sebebi çok açıktır.
Tahminimce golf'ün yeni kasası çıktığında fiyat olarak audi'ye rakip olacaktır bu sebepten ötürü şimdiden alınması ve kenara konulması gerekmektedir.
Mavisi ve turksten grisi çok güzel olan araba.
Beyazları çok şirket aracı havasında, siyahla uğraşması zor, kırmızısı çok cırtlak derken geriye zaten çok bir seçenek kalmıyor. Buna doğuş'un elindekilerini ittirme politikasını da ekleyince mavi ve turksten için 1-2 ay beklemek çok daha mantıklı geliyor.
Arac cok sessiz, vites gecisleri hissedilmiyor ,sürücüyü yormuyor aksine kullanırken keyif alıyorsunuz yakıt harcaması düşük ve kaliteli olduğunu gösteriyor . Bu fiat aralıgında bence rakip tanımaz .
c sınıfı orta segment hb aracın boşlayn'ı 58 lira olmuş millet hala ne düşünüyor vay anasını be... Demek ki bi biz fakirmişiz... Herkesin aslında mercedes'e yetecek parası varmış da golf'e kaliteli olduğu için biniyormuş daha önceleri...
1974 yılında başlamış olan efsanedir. benim için en özel ve en güzel kasası 1984-1992 yılları arasında üretilmiş olan 2. kasa golftür. hele bir de GTI ise tadından yenmez. ayrıca Volkswagen Golf için auto motor&sport dergisi 2015 yılında özel bir sayı çıkardı. Golf meraklıları için kaçırılmaması gereken bir sayıdır.
Kalite konfor sessizlik olarak bir üst segment premıum araçlara kafa tutan modeldir.
Yol tutuş olarakta iyi lastik 225 tabanla güzel işler yapar ve çok dengelidir söylenenin aksine.
Yeni c ve f30 bmwden daha sessiz olduğu kesinleşmiştir:)
Kıl beyaz yakalı arabasi
Sınıfında satış rakamlarına bakılınca lider olmuş olan araba.
Lüks kabini, malzeme kalitesi ve 1.2 tsi'yın düşük yakıt tüketimi ile bu değerleri elde etmiş gibi görünüyor.
Öyle ya da böyle konforlu arabadır, güvenli arabadır. Fiyatı pahalı olarak nitelendirilir - ki normal şartlar altında da pahalıdır - ama bu fiyatın ülkedeki araba piyasası genelinde incelenmesi gerekir. Pazarlamada konumlandırma diye bir şey var (positioning), kalkıp da kia ya da hyundai ile aynı fiyat olmasını beklemek saçma olur.

Ayrıca bana göre bmw 1.16'dan daha iyi bir arabadır ama 1.16 da golf'ten 20.000 daha pahalı. N'apalım onu da mı kötüleyelim? Tok kapı sesi candır, gerisi heyecandır der yazıma burada son veririm.
  • / 6
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri