eski klasik havasından çok uzakta da olsa özellikle kadınların çok beğendiği bir modeldir.
Beetle 1.2 TSI BMT 105 PS DSG modeli 72.046 TL'dir.
evli olmuş olsaydım karıma kırmızısını alabilirdim, güzel olurdu.
kırmızısı çok 'kadınsı' olandır.
sanırım kadınsı gelmesinin sebebi çok yuvarlak hatlara sahip olması. kullanan erkeklerde genelde 'bakımlı' oluyorlar. 160 beygirlik 'twin-charged' olanları hiç de fena gitmiyorlar.
özel üniversite kızlarımızın gözdesi olan modeldir. Erkekleri de scirocco 'ya binerler.
Bu şirin görüntüye 160ps motor biraz agresif kaçamktadır
Krom jant bizenon far sunroof ve tercihen kahverengi olanı olsa günlük binerdim. Çok retro duruyor.
Keşke Vw'nin eskiden olduğu gibi 'RR' düzeninde çıkartsaydı dediğim, tipini de pek sevdiğim otomobil. Düşünsenize Revo Stg2 yüklediğinizi, yengece bürünürdü mübarek :D Ama Golf şasisi üzerine kurulu, şeklinden başkada bir albenisi yok maalesef.
Geçen hafta uzun uzun test etme imkanı bulduğum otomobil.
Bir kere içerideki malzeme kalitesi çok düşük. Kimse bana 'Alman - panzer - tok kapı sesi' falan demesin. Bunda yok kardeşim o dediklerinden. Her yer bildiğin sert plastik. Tipi güzel kadınlar için cazip belki ama benim için o sempatisini kaybetti. Sadece göstergeleri güzel, o da kendine özgü olduğu için.
Dizel almadığıma pişman olduğum tostosumdur. iç mekan malzeme kalitesi anlatıldığı kadar kalitesiz olmayıp sert plastiktir. 30000 km yaptım sayılır henüz trim sesine dair hiç bir belirti göstermedi. Aracı sert virajlarda frenle dengesini bozup çok keyif alabiliyorsunuz ama 1.2 tsi belli süre sonra yetersiz hissettiriyor. Vites D'de iken 6-7 S'de 8-9 litre yakmakta Ankara trafiği dahil.
1938-2003 yılları arasında üretilen ve dünyanın en çok satan otomobili ünvanına sahip sevimlilik abidesi araç. adolf hitlerile ferdinand porschenin ortak tasarımıdır. herbie filminin baş karakteridir.

ekonomik araç katagorisinde yer aldığından mütevellit arabanın silecek motorunun ön tarafta bulunan stepneden gelen hava ile çalıştığı söylenir. aracın detaylarına indikçe daha da hayranlık duyarsınız.
kapsamlı bir güncellemeyle yeniden piyasaya giriş yapacak otomobil.

dış görünümde led stop grubu, makyajlanmış ön far tasarımı, yeni jant ve karoser rengi seçenekleri ile yeni sportif tampon geliyor.
iç mekandaysa daha kaliteli koltuklar kullanılmış. multimedya sistemi elden geçirilmiş ve kokpitte kullanılan kaplamalar da yenilenmiş.
bitmedi. özel denim modeli ve beetle exclusive gibi yeni versiyonlar da ürün yelpazesine eklenmiş.

bence çok mantıklı bir hareket olmuş. vosvos diye tabi ettiğimiz böcek tipi çok orjinal bir model. dolayısıyla eski haliyle yetinmeyip beetle çıkarıldı. ama en sonr 2003'te yapılan bu hamlenin üzerinden de 13 yıllık koca bir süre zarfı geçti. şimdi yeni nesil beetle'la bir kez daha vurgun yapacaklar muhtemelen. zira bu otomobilin alıcısı her devirde bulunur. en az bir 5-10 yıl daha atar bu makyaj.
2017 yılında amerika'ya özel pembe limited editon çıkaracakları duyurulan model. bu pembe arabaları 1.8 tsi 170hp & 249nm tork üreten motorlar yürütecekmiş. donanım olarak ise gti paketine benzer özellikler taşıyacakmış. tam kızlar için olacak.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri