11 Eylül 1967 doğumlu Türk ralli pilotudur.
opel manta'yı ülkemize sevdiren adamdır benim için.

renç koçibey ölünce kariyerine ara verse de sonra dayanamayıp tekrar geri gelmiş ve şampiyonluklarına devam etmiştir. aynı zamanda volkicar'ında üreticisidir.
Kendisinin neden olduğunu bilmesem de istanbul park'a girişi yasaktır.
Baba volkidir.
türkiye ralli şampiyonası'nda 3 kez şampiyonluk yaşamış ralli pilotu.
dünya ralli şampiyonası'nda ise 6. olarak puan kazanan ilk ve tek türk'tür.
ralliden kazandığını misliyle ralliye yatıran, bu sporun türkiye'deki bayrak taşıyanıdır.
bu minvalde de markalaşma yolunda epey yol almış bir abimizdir.

kişisel web sitesi
volkan ışık akademi
volkan ışık karting pisti
Türk motorsporlarına yapılabilecek en büyük iyiliği yapmıştır. Hem ucuz hem makimum eğlence alabileceğiniz Volkicar'ın babasıdır. Türkiyede en iyi fiyat/performans oranına sahip araçtır. (bkz: Swh)
Tek başına intercity'den daha iyi işler başarmış adam. Kimse alınmasın, gücenmesin ama durum bu. Adam motorsporlarına herkesten daha çok emek verdi.
Başlı başına efsane. Türkiyede motorsporlarına katkısı en çok olan kişidir. Hakettigi saygıyı görmediğini düşünüyorum malesef
MOTUL, VOLKAN IŞIK İLE GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ


--- spoiler ---
Madeni yağ devi Motul, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Otomobil ve motosiklet ürünlerine yönelik talebi karşılayabilmek adına yetkili distribütör ağını genişleten Motul, son olarak Türkiye Ralli Şampiyonlarından, motorsporları efsanesi Volkan Işık ile güçlerini birleştirdi.


Motul , Türkiye'nin motorsporları efsanesi Volkan Işık’ın Limit Otomobil Motosiklet ve Petrol ürünleri firması ile sene başında İstanbul Avrupa ve Trakya bölgesinin motosiklet distribütörü olarak çalışmaya başlamıştı. Başarı ile yürüyen iş birliği sonucunda Eylül ayından itibaren aynı bölgenin tek yetkili otomobil distribütörü de Limit oldu.


Motul, Volkan Işık İle Birlikte Yürüyecek

Motul, Türkiye geneline yayılmış distribütörlerinin çalışmaları ile tüketicilere en iyi ve hızlı hizmeti sağlamaya devam edecek. Pazarlama ve iletişim faaliyetleri ile Türkiye madeni yağ pazarındaki varlığını sağlamlaştırmayı hedefleyen Motul’un Türkiye İş Geliştirme Müdürü Kerem Oyılmaz şunları söyledi; “Volkan Işık ve ekibi ile motosiklet ürünleri distribütörlüğü konusunda çalışırken kendisinin otomotivdeki tecrübesini görme şansımız oldu. Volkan Işık’ın 27 yıllık otomotiv ve motorsporlarındaki bilgi birikiminin Motul’un Türkiye’deki yapılanmasına önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Tüm dünyada ürünleri ile beğenilen ve tercih edilen Motul, Türkiye’de yatırımlarına ara vermeden devam edecek.”

Anlaşma ile ilgili Volkan Işık ise; “ Distribütörlüğünü yaptığımız markaları seçerken çok titiz davranıyoruz. Motul ile bu konuda masaya oturduğumuzda içimiz rahattı. Motul markasını dünyada yaptıkları motorsporları sponsorluklardan ötürü tanıyorduk, ürün kalitesi konusunda ise kendim de Motul kullanıcısı olduğum için içim rahattı. Ticari anlamda yaptığımız işbirliğinin iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim. Yapacak çok iş var...” açıklamasında bulundu.


Motul Türkiye Pazarı’nda Yerini Sağlamlaştırıyor

Türkiye’nin genelini kapsayan 12 motosiklet ve otomobil distrübütörü ile, tüketicinin beğenisini ve güvenini kazanan ürün gamını pazara sunan Motul, faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Otomotiv ve endüstriyel segmentlerdeki kapsamlı ürün gamını tüketicilere ulaştırmak için çalışmalarını sürdüren Motul, madeni yağ pazarındaki hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.
--- spoiler ---
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri