Vatandaşınmı yoksa bizimmi saf olduğumuzu anlayamadığım durumdur.
Örnek verecek olursa mercedes, bmw, audi, vag gibi arabalar herşeyi opsiyonel yapıp vatandaşa en boş arabaları neredeyse 100 bin tlden satıyorlar. Tabi bizim Millet te saf biraz yaklaşık 100 bin tl verip boş araba alıp millete benimki mercedes, bmw, audi, vag diye altlarındaki lexus zannedip hava atıyorlar.
Tabi arabadan anlamayanlar sunroofdan başka bişeyi olmayan bmw 316ya 120 bin verip hava atmaya devam ediyorlar her zamanki gibi, millette sadece adı bmw diye 316yı bişey zannediyorlar. Halbuki içi boş araba.
Çok doğru olan önerme. Örnek verecek olursak gidin bir e46 3 serisinin standart donamına bakın bir de f30 3 serisinin standart donamına. Eski 5 serilerinde hemen hemen her şey standart gelirdi lüksün göstergeseydi, şimdi ise yolda görünce dönüp bakmıyoruz.
3 kasa hakkında kesinlikle hemfikirim. Mondeo daha şahsiyetli :D
ayrıca ne yazık ki ülkemizde şöyle bir durumda vardır. dolu modellere bakmaktansa bir üst segmente bakmaya tercih ediyoruz. Ne kadar üst model alırsak o kadar fiyakamız olur. donanım hiçbirşey :)
Genel olarak volkswagenin en çok araba sattığı biçimdir. Premium marka bmw'nin boş araba diye halojen far koyarak kendi prestijine balta vurduğu gerçeği, türkiyede işlememektedir. Çünkü koltuğu bile olmasa biz ona oo bmw abiiii gözüyle bakarız.
egonun konfora ağır basmasının sonucudur. üzerinde bmw yazacak diye boş karoseriye 100 bin lira verecekler neredeyse. içinde koltuk varsa dolu araba aldık diyorlardır belkim.
bunlar da ilginizi çekebilir