araba kullanmanın en eğlenceli versiyonlarından birisi. hele arkadaşlarla gırgır şamata gidiyorsanız, değmesin keyfinize. arka planda müzik, uzun yolun vereceği yorgunluğu kompanse eden arkadaşlar ve muhabbet... yol esnasında kafanıza göre takılmacalar. daha ne olsun?

tabii arabada cruise controlşart, yoksa eziyete dönebilir. ha bir de arabanın adeta koklayarak tükettiği yakıt miktarını görmek, paha biçilmez.
Kısa şanzımana sahip bir otomobil kullanıyorsanız işkenceye dönecek olan aktivite.

(bkz: renault clio 197)
Hayat nedir ? İşte hayat bu . Bazen çıkmak istiyorum sadece sürmek istiyorum bir yere değil , bir yerde kalmalı değil . 5 bin km civarı sürmek istiyorum sadece arabam ve ben .

Uzun yollar bana her zaman çok güzel gelmiştir . Uzun yoldan geldik uzun yola devam.
Sıkıntıları, kargaşayı geride bırakmanın en güzel yolu.
Hatta bence arabaları sevmek için de en büyük sebep, her şeyi geride bırakıp hızlıca uzaklaşabilmeyi sağlıyor.
Terapidir. Canım sıkıldığında içmekten muhabbet etmekten uyumaktan yemek yemekten önce başvurduğum ve başvuracağım eylemdir.
HR spor yaylı bir renault megane rs 225 ile zulüm olabilecek olan terapi şeklidir.
Yollar düzse ve güçsüz bir araba kullanıyorsanız biraz can sıkan ama virajlar geldiğine 2-3dk önce solu kapatıp giden dayıları geçince gülümseten, downhillde önemli olan güç değil bilek dedirtip initial d kafalarına sokan aktivite.
yılın ilk tatiline gidiyorsanız, sol kolunuza dikkat etmeniz gereken seyahat biçimi. zira siz otelinize varmadan sol kol yanarak tatile sizden önce başlamış olur.
amerikan filmlerinde sıkça rastladığımız olgu.
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri