Uzun boylu, yakışıklı, otomobil ve motorsporlarını sevdiği her halinden belli İstanbul Park eğitmeni.
Fast and Furious'a Paul Walkerın yerine koy, sırıtmaz.
Kaliteli ve esprili bir eğitmendir. Eğitirken düşündürür düşündürürken güldürür güldürürken yan gitmeye başlar neye uğradığınızı şaşarsınız. Bu zat o boyuyla sanılandan daha hakimdir direksiyon vites pedal takımı 3lüsüne. Esaslı adamdır severiz kendisini epeyce.
İstanbul park etkinliklerine hakem olarak gitmeye başladığımda tanıdığım, daha sonra akademideki eğitimde birebir de sohbetim olan, büyük organizasyonlarda da sunum yapan, hill and toe kralı, pist çizgisini öğrenmek için videolarını defalarca izlediğim güzel bir insandır kendisi.
Her türlü geyiğin sonunu yan gitmeye bağlayan 'yancı' bir kardeşimiz.
İstanbul Park'ta güvenli sürüş eğitimi için kendisi ile cep numarasından iletişime geçtim. Gerçekten ilgili, yardımsever biri. Çok yardımcı oldu.

Videoları da ayrıca eğiticidir. Tişkirlir sipirmin.
İntercity güvenli sürüş eğitimine gittiğimde daha önceden de bir abim sayesinde ismini duymuştum . Kendisi eğitim boyunca başka grupla ilgileniyordu ama bir kere fren testinde yanımıza geldi ve Güzelce bilgi verdi anlattı . Hani özel olarak bir muhabbetim olmadı ama kanınızın ısındığı insanlardan .
11 yıllık arkadaş, drift delisi, 'bay bilgi'.
Sevilir sayılır, nargile içilir.
instagram'ını buldum, renkli bir kişilik, takip edilebilir :)

utkuuzunoglu
aslen makina mühendisi olan sürüş eğitmenidir.
Ayrıca boş konuşmayan makine mühendisi sürüş eğitmeni de diyebiliriz. Adam sadece sürüşle ilgili değil mekanik ile ilgili de son derece bilgilidir ve otomobille ilgili her konuyu her yerinden başlayarak konuşabilirsiniz. Bitmedi.. Dahası son derece kültürlü ve gezmeyi seven ( son zamanlarda Türkiye'de göreni azdır ) bir adam olduğu için ilginç bilgileri de dağarcığınıza katma yeteneğine sahip hoş sohbet kişilik.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri