Başlık olmasa bunu da Harun denen bebeler bebesini de tanımayacaktım. Ulan dünyada böyle insanların olması sadece bana mı komik geliyor? Zira bunlar sadece amatörü eğlendirir. Bu gülerek izlediğim kesime dünyada "Ricer" deniliyor. Aklıma arabesk rap, vücuda yapışık ledli fosforlu çakma adidas eşofman, ucu yukarı kalkık tam takılmamış şapka, garip saç modelleri geliyor. İşte bunlar gibi apaçiler yüzünden Civic'leri, S2000'leri, E30'ları sevmeye, bunu belirtmeye korkuyor insan.
Araba ile ilgili, daha çok mekanik ve tuning olayı ile ilgili hiçbir şey bilmediğine inandığım insan lar.
chip foose bu adamın arabalarını görse tasarım işini bırakır .
Bayadır hayalim olan VTEC2 yi (ve türevlerini) utanç kaynağı haline getiren insandır.
Her entry girildiğinde, güncele düşen başlığa tıklayıp hızlıca "acaba öldü mü la?" diye heyecanla son entrye gidişimi sağlayan kişi! (bkz: bu da mı gol değil?)
kendine modifiye başganı diyen bir zavallı
Topluma faydadan çok zararları olan kişidir. Bir tane bile faydalı videosunu bulamazsınız tamamen şımarıklık, gösteriş ve apaçiliktir. Önceden sadece Hondaları mâf ederlerdi şimdi her marka modele el attı sağolsun. Kendini arabacı kabul eder ama tek yaptıkları cırtlak renklere boyayıp, 9-10 ofsetli jant takıp, air süspansiyon ve varex takip E5'de makas atmaktır. Pistler de değil insanların canını tehlikeye atarken rastlama ihtimaliniz daha da yüksektir. Şak şakçıları 12-20 yaş arası ergen tayfadır. Ne yazık ki bizim ülkemiz de ülkeye faydası olan değerli insanlar tanınmaz desteklenmez, faydasızlar desteklenir sevilir.
Türkiye'de ''Ricer'' kültürünün başını çeken insan tanesi.
nerede ciyak bir renk var akıllara gelen şahıs.
aptö türkiye yönetim kurulu başkanıdır.
Yutubdaki berbat kalitede berbat videolari olan. Internet dunyasinda ozellikle yabanci youtube kanallarinda "stupid idiot vs, honda drivers" listelerinde bol bol cikan bir garip adam.
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri