kendisi bir honda fanıdır. araba alıp satar, daha doğrusu araba alıp yaylarını kesip pasta cila yapıp satar. geçenlerde internete düşen bir videosu yüzünden emniyete alınmıştır. apaçilikte asla sınır tanımaz, hatta sınır ta kendisidir.
Ergenlerin fazla abarttığı , sürüş yeteneği konusunda çok iyi olmadığını düşündüğüm fakat bana samimi gelen kendi halinde kendi tabiriyle arabacı.Ha harun başkanla yarıştırılıyor fakat başkanın kulvarı çok farklı
Kendisini haberlerde e-5te apacilik yaparken tanıdık keşke pist videosuyla tanisaydik.
Her ne kadar dağlarda yanlayanları, ringde dönenleri izlesemde geçen youtube'da size tavsiye ediliyor diye çıktı arabacı abimiz. Harun taştana meydan okumuş, o da ayrı işsiz Antalya'dan kalkmış gelmiş. Sonuç ikiside bir e30'la ortada döndü, hayatımdan 5 dakika boşa gitti ve youtube history'im de bir utanç kaynağı olarak kaldı. En kötüsüyse yine bir E30 hiç üretilmemiş olmayı diledi, böbreklerinde gördüm o acıyı :(
"farzet ki bu aşkı yaşamadık hiç" tir ünal turan
Fikirtepe apaçisidir, Bağcılar evidir.
Hiç bir şekilde sözlükten yazarlık almamasını umduğum adamdır. Hatta mümkünse seveni falan da yazarlık almasın. Araba nasıl dip basılır? egzoz'u nasıl bağırtırım tadında başlıklar görmek istemiyorum.
Şu apaçilerin neden bu kadar büyütüldüğünü hala anlamadım.
Adam 50 liraya sanayide yay kestirip, bir ön lip birde jant takıp 15 e aldığı arabaları millete 25e dayıyor. Daha bunun neresi destekleniyor anlamış değilim. Türkiye"de kaç tane 800+ araba yapıldı.
Birde seçimlerde ünal turan modifiye bakanı vs bikaç foto vardı az gülmemiştik. Adama sorsan daha motorun üst kapağını açmamıştır.
Bu şahsın birde ulusa sesleniş konuşması var. Birşeylerin zirvesinden bahsediyordu ama tam anlamadım, neyin zirvesi bu kardeşim. Bu adamada suç bulmuyorum aslında, suç bunları hala destekleyen enayilerde.
Yalnız adam iyi araba satıyor memleketteki enayiler sayesinde.
s2000 cilerin buluşma yapmak için herkesi teker teker telefondan bilgilendirerek foruma yayın etmeden, apaçilerin gelmesini (ünal turan vb gibi) engellemek için buldukları yöntemde bile buluşmanın haberini alıp buluşmaya gittikten sonra cool cool takıldıktan sonra herkes içeride yemek yerken kapıdaki bütün s2000 leri arkasına alarak buluşmayı kendisi ayarlamış gibi fotoğraf çekerek facebooka "işte benim aletler" falan tarzı başlıklarla, buluşmayı kendisinin ayarladığını iddia eden şahıs.
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri