Her zaman keşke olsa dediğim durumdur. Heleki birde motorsporlarına bu kadar meraklı bir ülkeyiz zaten.
Bu durumda liselilerin altında 350Z ler, S2000 ler, RX8 ler olur. Her lise çıkışı yarış falan yaparlar.
Üniversitelileri zaten hiç düşünemiyorum Wrx Sti ler Evo lar falan alırlar haftasonu okulca gazlamalar falan.
Özellikle TechTURKEY"de proje bölümü dolup taşar, neredeyse TechTURKEY"in hepsi hayallerindeki arabaya kavuşur.
Ülke GTR lerle dolup taşar, yani süper şeyler olur.
hızlı arabaların 3 kuruş fiyata inmesiyle herkese 400 beygir araba aldıracak ve ortalama pilotların ilk virajda patlaması sonucu nüfüsu 3 ayda 30 milyona indirecek durum
Doğal seleksiyon ile ülke nüfusunun hızla azalmasıyla sonlanacak olan eylem. Aslında fena da olmaz, kalan sağlam genler ile iyi yarış pilotları yetiştirebiliriz.
Bu mantıktan dolayı zaten adam gibi insan değerine sahip olamıyoruz . Benzin ucuz olursa herkes sokağa çıkar arabayla , internet ucuz olursa çocuklar ders çalışmaz , adil kota kalkarsa herkes bir şey indirir . Araba ucuzlarsa herkesin eşine dostuna alır . Algı operasyonu çok güzel Dünya'nın en pahalı hizmetlerini alalım ağzımızın tadı bozulmasın . Sonra Yunanistan battı eeee Türk vatandaşı gibi ses çıkarmayan yok muymuş orada dolar euro petrol varili düşse bile benzine 4.40 verecek ?? Hemen ihracatını yapalım Yunanistan'da vergiler artsın .
Uzun zamandır Bulgaristan, Almanya, Gürcistan piyasasını takip ediyorum burdan yola çıkarak o fiyatları Türkiye'de Euro bazında değil de TL bazında alacaksak bütün petrolheadler olarak ayda bir araba değiştirip her ay farklı bir makineye biniyor oluruz.

Edit: Aklıma gelmişken böyle bir durumda yurtdışı piyasasından ucuza gelir onun için Euro bazında olsun yine bizim olsun diyorum.
İnsanımızın malına değer vermesinden dolayı asla olmayacak bir durumdur. Bugün 50'ye aldığı arabayı 55'e mal eden insanımız 6 ay içerisinde 60 a o arabayı satıyor. Sonra da ''bu araba fiyatları niye böyle '' diye ağlamaya başlıyor.
bunlar da ilginizi çekebilir