Çok zor ve çekilmez bir durumdur.

Kimse yüzünüze bakmaz, evlat olur düşüncesi yüzünden kendinize aile bulamazsınız.

Halbuki bir çok otomobilden hem daha yakışıklı hem de daha kullanışlısınızdır ama işte malum Türkler sw otomobillere hala Tofaş gözüyle bakmaktadırlar.
5 çocuklu dul kadın muamelesi görmektir.

Kimse yanaşmaz, evde kalmışsınızdır. Bir şekilde sıfır kilometre iken satıldıysanız, ikinci elde hayvan gibi değer kaybedersiniz.

Rezalet bir durumdur.
audi rs6 sahibi olunca en kral arabalara bile kafa tutabileceğinden fazla önemsenmemesi gereken vaziyet. tabi herkesin alabileceği bir araba olmasa da türünün itibarını kurtaran aile üyeleri mevcut. swh
tofaş kartal kargo adlı arabanın türkiye'de yarattığı imaj nedeniyle pek tercih edilmeyen ve hor görülen araç tipi. sw dendiğinde karşınızdaki dandik, kötü ve iğrenç bir kelime kullanmışsınız gibi bir yüz ifadesi oluşturur.
park yeri sıkıntısı. çoğunlukla iki araba arasına girdiğimizden koyacak yer bulamazsınız. bulduğunuz küçük gelir. deli olursunuz.
sw nin tutulmayıp da hem vergisi fazla olan,her yıl muayenesi olan hafif ticarilerin bu kadar tutulmasını anlayamadığım saçmalıktır.
peşinen salak olarak ilan edilmenize sebebiyet verir.

- o kadar uzun arabayı nereye park edeceksin?
- onun yerine ford focus alsaydın bak bende var çok rahat ediyorum
- abi çok yakar o araba deli misin
- çocuk için araba mı değiştirilirmiş?
gibi gibi soru ve görüşlerle başınızın etini yiyen bir çevre sahibi olursunuz maalesef. halbuki bence çok mantıklı bir seçimdir. güvenlik ve konfora bakarım şahsen.
Değeri bilinmez.
Sedanlar öz evlat, swagon üvey evlat muamelesi görür. Evliyeseniz, çocuğunuz varsa biçilmiş kaftandır. Hele arkadan itişli ise tadından yenmez
Aynı aracın sedan modeline göre uzun, çok yakan varsayılırsınız. İkinci elde satılamaz sanılırsınız.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri