Cahil, ego manyağı, para göz ve yaptığı işin arkasında durmayan adamların bir arada olduğu sektör. Bu adamların çok büyük bir kısmı ya sonradan görmedir ya da babadan zengindir. Bu yüzdendir ki insani duyguları çok gelişmemiştir.

Sektörde gördüğüm en büyük sorun kimsenin yaptığı işin arkasında durmaması. 'Gel chip tuning yapalım, beğenmezsen paranı iade ederiz' gibi söylemlere inanmamak, yaptırmadan önce bu garantiyi yazılı olarak vermelerini isteyin. Genellikle memnun kalmamanız durumunda paranızı iade etmemek için 40 takla atan mapper'lar ile karşılaşırsınız.

Ayrıca araç yazılımı yaptırdıktan sonra dyno üstünde vaat edilen değerlerin alınıp alınmadığının kontrol edilmesini de isteyin. Genellikle vaat edilen değer hayali değerler oluyor.

Böyle boktan bir sektörde siz güzel kardeşlerime başarılar diliyorum.
insani değerleri düşük bireylerin çalışmasından yakınılan sektör. işin ehli insanların olduğu gibi ilk entride belirtildiği şekilde insanlar da mevcuttur. para kazanmak için insanları kandırmayı mübah olarak gören kitlenin davranışı kısacası. bu sadece bu sektörde değil, çoğu sektörde var. mevzu bahis sektöre emek veren insan sayısı az olduğundan iyisini bulmak daha da zor oluyor. birkaç kötü ile karşılaştı mı, algıda seçicilik yaratmasına vesile oluyor.

direkt sektöre mâl etmek biraz acımasızca olsa da gerçekler ne yazık ki acıdır. modifiyeye gönül verenler arasındaki gizli bağ bundan kaynaklanır. iyi usta ismi bu ağ üzerinden yayılır.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri