Kim ne derse desin ülkemizde araç sahibi olmakla yurtdışında araç sahibi olmakla dünya kadar fark vardır.
Yurtdışında arabanızdan zevk alamazsınız. 150hp üstü arabayı kullanmakla 500hp bir aracı kullanmak arasında pek bir fark yoktur.

Şehir içinde önünüzdeki sürücü 30 km hız ile gider, siz birazcık hızlı gitseniz bile cezayı gömerler, üstelik cezayla da yetinmezler ehliyetinizden puan keserler. Arabam güçlü der otobanda basarsınız hız sınırları düşük olduğu için radara girersiniz. Hiçbir zaman akşam bi arkadaşınızı arayıp;
-Kanka akşam ep3 typer"ı al gel benim s2000"le gazlayak diyemesiniz.

Işıklarda durduğunuzda yanınızdaki arabayla ufaktan kapışamazsınız.

Arabanıza kafanıza göre bişey takamazsınız, özelliklede varex falan seviyorsanız taktırırsınız ama açamazsınız kolay kolay hiçbiryerde. Şehir içinde yanlayamazsınız hatta kolay kolay hiçbiyerde yanlayamazsınız polis yakanıza yapışır. Hatta ve hatta yanlarken vs sizi gören kişi direk polisi arar ve sizi şikayet eder.

Şimdi burada yurtdışı şöyle güzel böyle güzel demeyin bırakın bu ayakları, hangi biriniz varex takmadan, arabayı basmadan, makas atıp drift yapmadan ve gazlamadıktan sonra arabanızdan zevk alıyorsunuz.

Bazı cezaları ben de çok destekliyorum özellikle emniyet kemeri konusunda ama bir "TÜRK" için yurtdışında arabaya sahip olmak hiçbir şey ifade etmez. En azından kendim için öyle.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir diyorum.

Edit: VtecAcmayanTyper, hocam benim makas atmak gibi bir huyum yok, onu apaçiler için söyledim.
Bunlar insanlıktan nasibini alamamışlar, malum makas atamayınca arabadan zevk alamıyorlarmış.
tümünü gör
ilgili galeri