serserilerden oluşan bir grup motosiklet sürücüsü masumca orta şeride giren arabaya yandan vurarak kazaya sebebiyet vermesi durumudur. bu motorcuların hepsi serseri, kafasına kamera takan kendisini artist sanıyor, bir de utanmadan her yerde motosikletleri fark edin feryadı koparıyorlar. sen önce adam ol hakettiğin gibi en sağ şeritten git, araba süren abilerin sana müsaade ederse diğer şeritlere çıkabilirsin. köprüye otoyola bir araba kadar para veriyor olman, hacimsel oranla bir arabadan daha fazla mtv veriyor olman ya da insan olman arabalar ile aynı statüye sokmaz seni. motora biniyorsan insan bile değilsin. sen bir annenin evladı değilsin, senin döktüğün alın teri değil, kazandığın helal değil, bu sebeple canına olmasa bile motoruna da zarar verme hakkını her şekilde elimde tutarım. park ettiğin yere arabamı koymak istersem motorunu sağa sola itip çektirip kendime yer açma hakkım her daim saklıdır. canım isterse park yerindeki motorunun üzerine oturma ve her yerini kurcalama hakkım da var. şeritte gidersen arkadan gelir çekilsene lan diye bağırır yol ister seni şerit dışına gitmeye zorlarım ama şerit dışında gidersen de şeridinde gitsene lan diye bağırma hakkımı da elimde tutarım. köprüde kafama göre inerim yaya olarak gezerim ve bana çarptığında da seni suçlarım. sen insan değilsin, sadece ben insanım.
Yani ülkemizde otomobil kullanan insanla bu şekilde kullanmaya devam ederlerse motosiklet sürücülerinin işi çok zor gerçekten dediği kazadır.
sinirden sövmeme sebebiyet vermiştir. Böyle dangozlar heryerdedir. Malesef motor sürerken bu dangozları hesap ederek kullanmak gerekmektedir.
Tam bir comar hareketi. Net.
Burnumu cikarayim durcak nasilsa yea kafasinda degilse hic birsey bilmiyorum.
Bu arada baslik entrysi hos olmamis oda o kadar net.
Hani ulkemizin feminist oldugunu sanan kadinlari vardir her erkegi dusman ilan eder falan, ordada oyle bir hava sezdim dusman arabalar gibi.
Simdi bende burdan gopro takip aynadan takip edemedigim, serice saga sola atlayan dolayisiyla ister istemez hata yaptiran uzerine atarlanan motorcuya giydirsem sucluyum. Ne madur edebiyatidir arkadas. Genelleme cok kotu birsey.
Edit:saanki aracin duramamis gibi bi halide var. O hizlarda durabilecegini dusunuyorum ama.
Cahil herif beş dakika beklese ölür sanki.
Edit:Videoyu izlemeden götümden yorumlamıştım, benim hatam.
'ortadoğu ülkesine hoşgeldiniz' demek istediğim kaza. herkes bekliyor, insanlar tek şeritte kimseyi rahatsız etmeden yol alıyorlar. neyin peşindesin çomar?
bunlar da ilginizi çekebilir