Çoğunluğun başına gelmiş olaydır. Aracınızı malum siteye ikinci el olarak koyarsınız. Değişik adamlardan tuhaf takas teklifleri gelir. Bana bugüne kadar buzdolabı, mobilya takımı, tekirdağda arsa teklifleri yapıldı. Bir keresinde de farklı zamanlarda sattığım iki farklı aracım için faça bir 5.25'i aynı kişi takasa sundu, artık nasıl bir tufa varsa araçta o kadar zamanda satılmamıştı hala.
arsa teklifiyle gelen çok oluyor ne yazık ki. arabayı falan geçtik arsa teklif etmek nedir arkadaş ya. geçenlerde arkadaşıma hayvan teklifiyle gelen oldu. son nokta artık dedim.
başlığı görünce istemsizce güldüm. Hepimizin başına gelen malum hadiseymiş dedim.
Bir keresinde 60 bin tl istediğim aracıma 790 bin tl değerinde daire ile takas teklifi geldi. Sanırım üzerine 730 bin tl ödemem gerekiyordu. Peki ben ne yaptım. Hemen bu fırsat teklifi değerlendirip 730 bin tl kredi çekerek evi aldım bu şekilde aracımı da satmaktan kurtuldum. :) İmza paralel evren!
Aslinda ordaki butun takas teklifleri cakalliklarla doludur, galericiler nadi yapar ama bu ayakta alip satan tayfa bir guzel fiyati 5 6.000 yukseltir mesajlar genelde su sekildedir,
(bkz: Aga uste 5 ver gel al arabayi)
(bkz: Sa 2003 doblo var takas)
Kabul etmezsenir birde trip atarlar atarlanirlar sanki almak zorundaymissinis gibi. Karsi araci favoriye aldiginizda gorursunuzki 2 gun sonra fiyat 5 6k inmistir.
bunlar da ilginizi çekebilir