Trafik aksa da gitmeyen, genellikle şeridini ortalayamayan, korna çaldığınızda yüzünüze tip tip bakıp anlam veremeyen sürücüdür. Anlıyorum trafik sıkışık, anlıyorum insanın canı sıkılıyor ama germe kardeşim bizi zaten hepimiz ok gibiyiz.

Benim bunun için tek fikrim çok yüksek trafik cezası yazılması. Öyle bir ceza belirlenecek ki adam o telefon ile uğraşmayı bırak eline bile alamayacak..
sürekli önüne birilerinin girmesine sebebiyet vererek arka taraftaki sizi deli eden tip. zaten trafik sıkışık 1-2 araba zor ilerleyebiliyoruz, sen durunca önüne başkaları atlıyor ve bizim istihkakımızı yediriyorsun.
Ölüm kalım meselesi değil ise gerizekalı sürücüdür. Nedeni çok basit, hem kaza ihtimalini yaklaşık 4'e katlıyor hem de trafiğin akışını bozuyor. Çek emniyet şeridine kardeşim.
En sinir olduğum tipler, arkadaşım artık araç kitleri var, ne uğraşırsın telefonla sanki iki işi bir arada çok rahat yapabiliyormuş gibi. !!!!!!!!!!
Kendisini inanılmaz yetenekli sanan sürücüdür. Öndekine bir kere tıklaması bu özgüveninin yerle bir olmasına yetecektir.
navigasyon dışında geçerli bir bahanesi bulunmayan sürücü. onu yaparken bile inanılmaz derecede huzursuz ve kendimi suçlu hissediyorum. sanki mesajlarına, sosyal medyaya bakmasa dünyanın sonu gelecek, o derece önemli.
anguttur.
Bide bunun okey plus 101 oynayan versiyonu vardır ki Allah uzak etsin
Tabletle ugraşandan daha masumdur.
twitter, facebook veya oyun oynuyorsa kendisine çok ağır laflar hazırladığım kişi. mesajlaşması bile bir nebze yani. trafikte yapılacak şeyler mi bunlar.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri