Hepimizin gün içerisinde defalarca yaşadığı durumlardır. İş - okul gibi zorunlu yolculuklarımızda başımıza sürekli gelirler, umursamamak pek elde değildir, kafayı takar iyice sinir oluruz.

O durumlardan bazılarına gelince:

- Öndeki minibüsün 10 saniyesi kalmış yeşil ışıkta geçmeyip yolcu almak için durması. Banko kırmızıya kaldın demektir.

- Konsolda basmak istediğiniz tuşa bakmadan basamamak. O an inat eder o tuşa ulaşmak için 40 takla atarız ama nafile, olmayınca olmuyor.

- Düz boru sahibi bir apaçinin trafikte yanınızda takılıp kalması. Gitmediği için sesi de bir türlü gitmez, cam kapattırıp müzik açtırır adamı deli eder.

- Trafikte telefonla uğraşan insanlar. Lavuk snap mi atıyor, insta'da kız mı kesiyor belli değil. Tek belli olan araba kullanmadığı.

- Sis farları açık gezenler. Arka sisleri açıksa idamlık, ön sisleri açık ise müebbet hapisliktir bu tipler. 50 beygir arabaları sis farları açık olunca sanki 150 beygir oluyor gibi davranırlar.

- Ayarsız farlar. Arkanızdan geldiğinde aynanızdan gözünüzü kör etmeye çalışır. Özellikle fiat ducato'yu tasarlayan mühendisin ellerinden öpüyorum.

- Dumanlı dizeller. Gözün gibi baktığın otomobilinin açık hava filtresinden ciğerlerine pislik gönderirler. Tek yaptıkları etrafı kirletmektir.
tümünü gör
ilgili galeri