skandaldan çok daha fazlası olan video. toyota hilux'u nasıl üretmeye devam ediyorlar anlam veremiyorum.

(bkz: moose test)

(bkz: geyik testi)
Cherokee gibi dikkat çeker de akılları başlarına gelir umarım . 9 yılda hiç ders çıkarmamışlar cidden
Yalnız videodan çoğu rakibinin de, özellikle amarok'un şahane bir test notu aldıkları anlaşılıyor. Yani Hilux'a nazaran.
hilux alacak kimse buna takar mı bizim ülkede takmaz. şık mı heybetli mi ona bakar.
Aslında Toyota'nın 9 yıldır doğru dürüst gelişmediğine ışık tutan bi video.

Geçmişte de Takata marka havayastıklarından dolayı geri çağırmalar gerçekleştirmişti. 2-3 gün önce yine bi haber patlak verdi yine sorun ve yine takata. E adama sormazlar mı sen marka imajını düşünmüyor musun ? daha önce sorun yaşadığın firmadan niye bir daha hava yastığı alıp, insanların canını tehlikeye atıyosun diye. Gelişmeyen motor teknolojisi,aynı şekilde şanzımanlar, güvenlikte yapılan yanlışlar ve sorunsuzluk muhabbetinde ise sorun çıkaracak parçadan dolayı sürekli insanları servise çağırıp düzeltip sorunsuzuz imajı arkasına saklanmış bir firma haline geldi. Ancak Türkiye distribütörü oldukça başarılı ki halen güzel satış rakamları yakalayabiliyor.
Onun da çözümü var. Çimento atabilirsiniz, çuvalla kum koyarsınız hatta kaldırım taşı bile koyabilirsiniz kasaya. Öyle yapanları gördüm, daha iyi yol tuttuğunu iddia ediyorlar. Tabiki iki çuval atmayla olacak iş değildir, o işin şakası.
No Moose in the Middle East, so no problem. yorumunu videonun altında gördüğümde çok güldüm.. Gerçekten çok haklı.
yanı kalkmayan pickup'ı ortadoğuda satamadıklarından özellikle yaptıklarını düşündüğüm durum. araplar giderken lastik değiştirme videosunu nasıl çekecek?
En büyük pazarı Irak, Suriye gibi ülkeler de terör örgütlerine kullandığı için bunu önemsiceklerini düşünmediğim olay.
bu testte art niyet oldugunu dusunuyorum.

bu araclari 10cm yukseltip, arazi sinifi lastiklerle gezen arkadaslarimiz var. daha bir tanesinin yan yattigini, devrildigini gormedik.

malum sitenin hasarli arac ilanlarinda da cok nadir duser taklali hilux ilana. mesela taklali L200 ilani cok daha fazladir.
bunlar da ilginizi çekebilir