Toyota'nın yeni pick-up modeli Hilux için yapmış olduğu viral filmidir. Son derece başarılıdır. Aldığımız duyumlara göre devamı da gelecektir.

Hem Hilux'un yeteneklerini göstermek- ki gerçekten dört lastiğin yerden kesildiğini görebiliyorsunuz- hem de aracı böyle ekstrem sporla ilişkilendirmek adına gerçekten çok başarılı bulduğum filmdir.

Toyota'nın ilk olarak GT86'da başlattığı Türkiye'de çekilen virallerin devamı olarak da yorumlanabilir. Devamını bekliyoruz.
Alişan hocayı görmekten mutluluk duyduğum bir proje ve video. kendisini bu tarz projelerde bol bol görmek isteriz. Ayrıca kendisi meşhur dağdan şehre inen Toyota Hilux reklamında aracı kullanan kişidir.
Gayet güzel olmuş bir çalışma. Hilux'u tanıtmak için güzel bir yol.
hakkında şöyle bir basın bülteni yayınlanan video:

--- spoiler ---
Lastiklerinin değdiği her yerde; koşullar ne olursa olsun, bu koşulların üstesinden başarıyla gelen Toyota Hilux, Türkiye wakeboard şampiyonu Akif Berk Mutlu ile görsel bir ziyafete imza attı. İleri sürüş eğitmeni Alişan Özkan’ın yönetimindeki Hilux’ın sahilden çektiği wakeboard ile Karadeniz’in hırçın sularında gösteri yapan başarılı sporcu da “Hilux’ın durdurulamaz” kimliğine yakından tanıklık etti. Çekimleri Şile Sofular Köyü sahillerinde yapılan gösteri Orhan Kestek yönetmenliğinde kayda alındı. Çeşitli hazırlık aşamalarından sonra çekimleri 17 saat süren Hilux’ın wakeboard gösterisi için belirlenen Sofular sahillerine yalnızca Hilux’lar ulaşabildi. Tüm teknik ekibi ve ekipmanları taşıyan Hilux, şampiyon sporcu Akif Berk Mutlu’nun wakeboard’unu da zorlu kumsal şartlarına rağmen yüksek performansla çekmeyi başardı. Kutuplardan volkanlara, Paris-Dakar Rallisi’nden dünyanın bilinen en zorlu yol koşullarına kadar tüm zorlukları aşmaya başaran Toyota Hilux, üstün özellikleriyle performansını bir kez daha kanıtladı.
--- spoiler ---
Devam filmi "Hilux Yamaç Paraşütüne karşı" olarak çekilmiştir.
Volkan Işık'ın da bulunduğu hayli eğlenceli bir video yayınlandı. video linki
yeni video baya iyiymiş, Volkan abi çok ekstrem kullanmış aracı.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri