GT86'nın garip arka tasarımlı konseptidir. Hatchback mi desem, station mu desem bilemedim ama çok kötü göründüğünü düşünüyorum. Neyse ki üretilmeyecekmiş, fotoğraflardaki araç bir konsept.

Tasarım Toyota Avustralya ekibi tarafından yapılmış ve otomobilde GT86'daki motorun aynısı yer alıyor. Toyota aracın şimdilik konsept olduğunu ama halkın tepkisine göre üretip üretmeyeceklerine karar verileceğini söylüyor.

E o halde biz de kendimiz bir oylama yapalım. Bu konsept hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıya düşünceleri alalım lütfen:
Bir bmw z3 coupe vakası olabilir diye düşünüyorum. Yani evet görüntüsü oldukça çirkin olan araç hiç beklenmedik bir şekilde tam bir sürücü otomobili de olabilir. Bence denemekten bir zarar gelmez.
SW ile Coupe arasında kalmış bir model, tasarımı bana Honda CRX'i anımsattı. Orjinali dururken tercih sebebi olucağını pek sanmıyorum.
Fena olmamış dedirten konsept.

Tabi asıl GT86'ı dururken bunu almam ama, çok kötü durduğunu düşünmüyorum. Bu arada ön taraf fena halde Honda CRZ'ye benziyor.
Zeki müren de bizi görecek mi?
Panamera Shooting Brake'ten sonra bir shooting brake faciası daha dediğim araçtır. Bu iyi ki konsept çıktı ve umarım öyle kalır. Ayrıca bu shooting brake'leri gerçekten seven bir kitle var mı, niye tasarımcılar böyle şeyler yapma arayışındalar diye bir kez daha düşündürdü beni.
Annesi Ferrari FF'dir.
Aslında göze o kadar da batmayan konsept.
Buna bakınca insan diyor ki aga bunun neden Cabrio'su yok :/
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri