tam bir türk aile arabası olan otomobil.
efsane kasasının 1.6 litre full olan modellerine sahip olmak istemişimdir ama bu piyasa şartlarında o araçlara o parayı vermek arabayı sevmekten çok aşık olmayı gerektiriyor.97 model 1.3 modelini sürme şansına sahip oldum.kara direksiyonlu olmasına rağmen 15 model symbolden daha akıcı ve daha keyifli olduğunu çok net söyleyebilirim.
gel gelelim yeni kasaya iç mekanını çok sevdim ne çok abartı ne çok sade gayet başarılı olmuş fakat dış tasarım bence felaket özellikle ön (bkz: karlıkçı halil usta)dan çıkma gibi. hadi estetik kaygıları göz ardı etme kudretinde bulundum yıl olmuş 2016 c sınıfının efsanesi corollada 1.6 lt dizel motor yok. çok fazla bi beklentim yok 120 bg 270 tork olsa yeter.hadi onuda nası geçtiysek geçtik dedikki zaten ist trafiği nerde bascan yokuşlardada idare edi ver 1.4 dizel almaya kara verdik diyelim bu sefer fiyatları el yakıyor aynı fiyatlara çok daha mantıklı araçlar var.
bence bu sebeplerden dolayı corolla arabayla sadece a noktasından b noktasına sorunsuz konforlu ekonomik olarak ulaşmak isteyenlerin tercihi oluyor.malesef.
tümünü gör
ilgili galeri