Geçen gün yaptığım ve beni hayal kırıklığına uğratan test sürüşü. Otomatik vites versiyonları 83.200 TL'den başlayan fiyatlara sahip, çok pahalı değil belki ama tatmin etmedi.

Benim özellikle eleştirmek istediğim bir kaç husus var. Şöyle ki, o şanzımanı o otomobile takanların utanması hatta yetmez intihar etmesi falan lazım. Yıl olmuş 2016, insanlar sürücüsüz otomobiller ile falan uğraşıyor. Elektrikli arabalar yollarda cirit atıyor, toyota gitmiş 30 yıl öncesinin şanzımanını takmış. Vites atarken ömür geçiyor, attıktan sonra da boyun ve bel fıtığı teşhisi konuluyor. Gerçekten hayal kırıklığı, başka bir şey demeyeceğim.

İzolasyon konusu çok zayıf. Dışarıda ne var ne yoksa hepsi kabinde. Hani ses azalmıyor bile öyle diyeyim, 2 kez cam açık mı kaldı acaba dedim. Ama yok arkadaş her şey kapalı, cam falan da açık değil ama tüm ses içeride. Bu fiyatta bir otomobil için bunu da kabul edemeyeceğim.

Güzel yanları yok mu? var. Arka diz mesafesi çok iyi mesela. Koltuklar rahat. Ön göğüs dik ve keskin, güzel görünüyor ve ferah hissettiriyor. Yol tutuşu ne kötü ne de iyi, frenler eh işte.

Olmuş mu? Hayır olmamış. Üzgünüm ama ne parasının ne de şanının arabası olmuş corolla.
tümünü gör
ilgili galeri