fransız menşeili benzin istasyonu.

uzun bir süredir shell kullanan birisi olarak tekirdağ'dan dönerken depoyu total'de fulledim. hemde denemek istedim. hiç total'den benzin almadım bu güne kadar.

psikolojik midir bilmem ama araba total benziniyle çok daha az yakıyor gibi geldi bana. shell'de tüketim değerlerim yüksekken total'de daha düşük. tek dezavantajı shell'de araba daha iyi çekiyordu sanki, total'de biraz daha hantal ama bu hantallık ekonomisi sebebiyle yüzümü güldürüyor.
Mazotunu çok beğendiğim petrol şirketi. Türkiye'den ayrılma kararı aldıklarına dair bir haber okudum ama umarım doğru değildir.

--- spoiler ---
Axess Kampanyası kapsamında, 01 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında Axess ile anlaşmalı Total istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapanlar 40 TL Chip-Para kazanıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kampanyalarına aralıksız devam eden akaryakıt sektörünün öncü markası TOTAL, Axess ile kazandıran bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında, 01 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında Axess ile anlaşmalı TOTAL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan Axess sahipleri kampanyaya dahil TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında 30 Kasım 2016’ya kadar gecerli toplam 40 TL chip-para kazanıyor.

Axess sahiplerinin kampanyaya katılması için, kampanya dönemi içerisinde ilk alışverişlerini yapmadan önce, Axess sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "TOTAL" yazıp 4566 'ya SMS göndererek kayıt olması yeterli olacak.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.axess.com.tr ve www.demirorenpetrol.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.
--- spoiler ---

bunlar da ilginizi çekebilir