haziran ayında yeniden yayın hayatına başlayacak olan dergidir.
geçtiğimiz ay şurada yazmıştım kapandığını. yeniden basılacağını duyunca artık ayrı başlık açmak farz oldu.

ingiliz health & fitness dergisini yayınlayan ve otopark.com portalına ortak olan doğan kabak ve ekibinin dahil olduğu adam medya bünyesinde yayın hayatına devam edeceği açıklandı.

yazı işleri müdürü ise bora eriş olacakmış. hadi hayırlısı olsun.
otopark.com'un telif haklarını satın alması ile tekrar basılacak olan dergi.
internet siteleri de vardır:
www.topgear.com.tr
yeni el değiştirmesinden önce onur ziya demir'in oldukça fazla emek verdiği dergi. severek takip ederdik.
İlk çıktığı zamanlardan beridir takip ettiğim bir dergiydi ilk başlarda Saner Müftüoğlu genel yayın yönetmeniydi daha sonra Hyundai Pr departmanına transferinden dolayı görevini Onur Ziya Demir'e bıraktı. Bildiğim kadarıyla yıllardır web sayfası güncellenmedi ve sürekli lojistik açıdan sorunlaf yaşandı düşünün İzmir'in Forum Bornova gibi en büyük avm'lerinden birinde dergi bulunamıyordu. Daha sonradan öğrendiğim kadarıyla da İngilteredeki merkezle alakalı bir sıkıntı yaşandığından dolayı dergi yayın hayatına son vermişti geçtiğimiz günlerde. Otopark.com ve Doğan Kabak birleşmesine ait ilk videoda dergi geleceğini anlamıştım zaten bugün de Doğan Kabak resmi olarak açıkladı. Bakalım yeni Top Gear nasıl olacak
Önyargılı gibi görünmek istemem ama çok şey beklemiyorum. Zira Doğan Kabak çok kısa bir dönem Autocar'ın Yayın Yönetmenliğini yapmıştı ve dergi gerçekten en kötü zamanlarını geçirmişti o dönemde.

Umarım Top Gear'da aynı şey olmaz. Ne diyelim, başarılar...
otopark desteğiyle güzel işler çıkaracağını düşündüğüm dergi. umarım tekrar yitip gitmez.
Top Gear'ın Türkiye'de ki genel yayın yönetmeni tecrübeli otomobil gazetecisi Doğan Kabak. Yazı işleri müdürü eski Autocar çevirmeni Bora Eriş. Sabırsızlıkla beklediğim dergi.
Hayaller uk gerçekler tr
Maalesef krizden en çok etkilenen otomobil yayın kuruluşu olmuştur. Yanılmıyorsam en son Eylül-Ekim sayısı çıkmıştı. Kâğıt kalitesiyle, harika içerikleriyle okuması en zevkli dergilerden birisiydi.

Not: Bu arada Doğan Kabak'ın bu derginin haklarını almak için Otopark.com ekibine attığı 75 binlik kazığı unutmadım.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri