Efsanevi TV programı. Araba konusunda tartışmasız en eğlenceli TV programı
ortadaki şişman abi gittiğinden beri eskisi kadar tat vermeyen programdır.
Bakınız. Top Gear
Eski Top Gear hostları,Jeremy Clarkson Richard Hammond ve James May'in şu anda Netflix içinHouse of Cars diye bir program yaptığı rivayet edilmektedir.
Top Gear Ingilterede yayınlanan ama hemen hemen bütün dünyada izlenen yıllardır hangi araba iyi hangi araba kötü , hangi araba alınır hangisi alınmaz referans olan bir program.Bazen izlediğimde markaların övülmek için para verdiğini hissedebiliyorum ama yinede birşelilde olumsuz yönlerde konuşuluyor ve bir fikriniz oluyor...Özellikle en yaşlı olan Jeremy Clarkson nun test sonrası araçla ilgili yorumlarına bende çok önem veririm.Arabacı olupta izlemeyen yoktur heralde...
jeremy clarkson olmazsa olmayacak programdı kendisi. Hala vakit buldukça eski programları izlerim.
Araba programı gibi görünüp reality showa yakın efsane programdır. south park gibi rastgele bir bölüm açıp sıkılmadan defalarca izleyebilirim. Özellikle sezon sonlarında yayınladıkları özel bölümler ve bütçeli ''challenge''lara doyum olmaz. 22 sezonun tamamını izleye bilmek için link top gear
Efsanevi Toyota Hİllux testinden sonra bi daha denedikleri hiçbir arazi aracını beğenmeyen ve bunu anısına yok edilemez unvanı verdikleri aracı stüdyoda sergilemeye başlayan İngiliz reality showdan hallice araba programı.
Birde bu abiler Nil nehrinin gerçek kaynağını keşfeden insanlar olarak tescillenmişlerdir. Bir bölümde saçma sapan modifikasyonlar görmüş 3 station wagon ile afrikada kaynağı arayıp bulmuşlardır.
toyota hilux beğenen adamlardan oluşan programdı.
Bu adamların garajlarında porsche 911 gt3 falan var öyle düşünün.
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri