tomtom'un kamyon şoförleri için geliştirdiği yeni uygulamasıdır. tomtom truckcer 5000'in bir üst versiyonudur haliyle. piyasada olan bu versiyonu için şimdi bir de ömür boyu sürümü'nü tanıttılar. yeni sürüm, kamyoncuların rotaları üzerindeki hız kameralarını ücretsiz görebilmelerine olanak sağlıyor. detaylı basın bülteni aşağıda:


--- spoiler ---
tomtom, kamyon sürücüleri için trucker 6000 ömür boyu sürüm’ü tanıttı. trucker 6000, hiçbir ek ücret ödemeden sürücülerin ömür boyunca canlı trafik bilgisi ve hız kamerası uyarılarını almasını sağlıyor. sürücüler yola çıkmadan önce kamyonun ağırlığı ve yüküne göre rota oluşturuyor. sahip olduğu gömülü sim ile yurt dışında bile sürücülere yerel sürüşleri kadar rahat ve kaygı duymayacakları bir sürüş sağlıyor.

kamyon sürücüleri artık yola çıkmadan önce mydrive ile bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden yolculuklarını planlayabiliyor. böylece sürücü koltuğuna oturduklarında navigasyon cihazları programlanmış olarak hazır olarak onları bekliyor. mydrive mükemmel bir rota bulmak için kamyon ağırlığı, türü, boyutu ve kargoyu bie dikkate alıyor. tomtom'un son derece doğru trafik bilgilerinden oluştuğu için ulaşılacak yere varmak sorunsuz oluyor.
tomtom kurucusu ve genel müdürü corinne vigreux konuyla ilgili şunları söyledi: “biz profesyonel sürücüler için verimliliğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. bu düşünce ile tomtom trucker 6000 ömür boyu sürüm’ü yarattık. ayrıca sürücülerin ek hizmetler ve gelecekte oluşabilecek dolaşım ücretleri konusunda bir ücret ödeme endişesi yaşamak istemiyorlar. bu lansman ile bu konuya da bir çözüm getirmiş olduk."

the tomtom trucker 6000 ömür boyu sürümü, sadece profesyonel sürücüler için dizayn edilmiş olmayıp aynı zamanda kendi aracını kullanan bireysel sürücüler için de uygundur.
--- spoiler ---
tümünü gör
ilgili galeri