• / 2
The Makina kanalımın alfa romeo 4c videosudur.

17 Ağustos Çarşamba günü TOSFED İzmit Körfez Yarış Pisti'nde düzenlenen Alfa Romeo 4C lansmanına, sevgili Burak Ertem ile birlikte konuk olduk ve otomobili yakından tanıma fırsatına eriştik.

(bkz: Alfa Romeo)
(bkz: Alfa Romeo 4C)
buğra akpınar'ın en beğendiğim the makina videosudur. pist şahane bir ortam zaten bu tarz çekimler için. kendisini pistlerde daha çok görmeyi isteriz.
ooo buğra denen tatlı çocuğun son videosu. nedense bu tarz videoları zaten daha güzel de çocuk da daha tatlı görünüyor. (bkz: swh)
çok sevdiğim arkadaşım buğra akpınar'ın gün gün gelişmekte olan projesinin son videosu. bu tarz işlere destek vermezsek sektör çapulcuların eline kalacak beyler ayık olun.

bu arada, alfa romeo 4c çok güzelsin be kardeş.
şerefsizim benim aklıma gelmişti dedirten video.

bu arada değerli Buğra'nın doğru insanlarla iş yaptığını gösteren yeni bir video olmuş. Tebrikler.
Arabaya binmedim kullanmadım şimdi fazla bok atmak istemiyorum ama; ben bu arabaya 430 bin gayme vermem hacıt. Vermem. Ne ekleyebilirim diye düşünüyorum ama aklıma başka bir şey gelmiyor. Vermem.
Güzel bilgiler içeren ve güzel araç tanıtımı yapılan video. Ancak ben hala the makina'da özenle modifiye edilmiş emek harcanmış araçların boy göstermesinden yanayım. 4c ye gelirsek muhteşem araç ama cidden o paraya bmw m2 varken neden bunu alalım? Keşke 1.6 litrenin altında bir motoru olsaydı belki bir şansı olurdu.
Buğra'nın kariyerine Alfa Romeo'dan ziyade Burak Ertem'in kattığı değer paha biçilmez olmuş, Burak'la aynı kadraja girmiş olmasına onun adına çok sevindim, bu genç adam eminim yakın gelecekte çok daha güzel ve uzun soluklu projelerle karşımıza çıkacak.
@Shendelzare'ye katılarak o paraya M2 almayı tercih ederdim bende. Video için yorumum ise çok keyif alarak izlediğim bi video olduğu. Ayrıca Burak Ertem ile birlikte güzel bir uyum oluşturulmuş. Buğra Akpınar gün geçtikçe işlerin kalitesini artırarak devam ediyor, yolu açık olsun
Nedense beni 4C den soğutmuș videodur. Farklı videoları bekliyorum.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir