• / 2
halka sesleniş videomuz sizlerle! sıcak sıcak buyurun!

yurdumuzu en içten dileklerimizle selamlıyoruz!

(bkz: honda s2000)
(bkz: ferrari 360 modena)
(bkz: chevrolet corvette c6)
(bkz: mercedes-benz sl500 amg)
otomobil bakımından doyurucu bir video olmuş. tebrikler. devamını diliyoruz.
Buğra Akpınar'ın güzel işlerinden bir tanesi daha. eğlenmek için izleyeceksin, keyfine bakacaksın. bu arada ferrari 360 modena ne ** ya!
'bu kadar zengin çocuğu bir arada hiç görmemiştim' dedirten video. baba parasını karı kızla değil, otomobil ile yiyen adamları çok takdir ediyorum. helal olsun gençler.
Ekrandaki herkes iyi kötü herşeyin farkında gözüküyor, apaçilik den ziyade 'apaçicilik' yapıldığı için rahatsız etmiyor, yine güzel video olmuş hatta 90ların sonu 2000lerin başı caddede zaman geçirmiş olanlarımıza o günlerin tadını anımsatabilir...
kimi düşünüyorsun?
enzo ferrariyi.
mükemmel video. gerçekten izlerken çok keyif aldım. çok yasa dışı olduğunu da düşünmüyorum, adamlar bildiğin ekip kurmuşlar. godzilla ile türkiye'ye gelebilirsem buğra akpınar denen şahsiyete bir uğramam gerek sanırım.
buğra'nın git gide çıldırdığının göstergesi olan video. çok yakın zamanda bence top noktaya ulaşmış olacak. otopark.com'dan ayrılmasının başta tökezletse de daha sonra işine yarayacağını söylemiştim.
tokyo drift'teki garaj muhabbetlerine benzeyen video. çok güzel olmuş, buğra'nın kanallarını takibe de aldım bu vesile ile. aslında boyu boyuma gibi, yönetim beni şu adamla bir tanıştır evde kalacağım.
türkiye için standartların üzerinde olmuş dediğim video. devamını bekliyoruz.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir