Otopark.com youtube kanalında Buğra Akpınar tarafından hazırlanan video serisi. Bu hafta 4. videoları çıktı severek izliyorum. Argo içerdiği doğrudur ama kendi düşüncem yakıştığı. Video düzenleme olarak ta Türkiye'deki en kaliteli detaylar vs. bu seride. Umarım devam ederler.
Otopark. Com a ilaç gibi gelen, her hafta sabırsızlıkla beklediğim, Buğra nın video edit ve konuşma üslubuna bayıldığım video serisidir
EE zengin küfür edince argo kullanınca yakışır trafikte yanlarsa yakışır . Ne de olsa Badass , Los Rapidos vs vs . Şimdi ben aynısını dandik bir arkadan itiş ile yapsam mesela Tofaş çok küfür ediyor böyle yapmasın derler . Ha bunu beğenen kişiler Recep İvedik çok küfürlü abi yaaaaa diyerek çelişkilerin kralını yapıyor . Ha Ünal Turan , Ha Harun Taş ha bunlar farkı söyler misiniz bana ? Biri Jetta biri mustang ??
Çekimler ve araçlar güzel ama bi üst posttada bahsedildiği gibi konseptin tamamen aynısı tofaşla yapılsaydı nasıl tepki alırdı merak ediyorum. Bir avm otoparkında buluşuluyor, doğanın motoru açılıp gaz veriliyor ve bi takım küfürlü muhabbetler geçiyor. Sonra doğanlı kardeş yanlayarak giderken şahinden takip videosu çekiliyor falan filan yani ne canlandırmaya çalıştığımı anlamışsınızdır.

Ayrıca birde ekleme yapayım yazmayı unutmuşum ;
Rx-8 ve 350z li bölüm diğerlerine nazaran daha mantıklıydı çünkü üzerlerinde emek harcanmış araçlar gösterildi, belkide canlı olarak karşılaşamayacağımız araçlardı. Sıradan bir M3, M4 veya Mustangi alıp herhangi bir erkek grubunun kendi arasında döndüreceği muhabbeti döndürüp bunu profesyonel bir şekilde videoya almak çok mantıklı gelmiyor bana açıkçası. Umarım daha özel (pahalı değil, emek harcanmış) araçlara yönelirler.
İlk videosu güzeldi, aracı da incelemişlerdi az da olsa. Ama son 2 video safkan apaçilik olmuş.
Evet bu da güzel ama otomobil hakkında detay verilmeli sadece yanlanmamalı diye düşünüyorum.
Yoksa hepimiz bu tarz işler yapabiliriz, Buğra bunun farkına varıp çizgisini değiştirecektir diye umuyorum.
Izlerken keyif alip, eglendigim videolardir.
Sadece trilyonluk otomobilleri değil de emek harcanmış, değişik setup'lı arabaları da görmek istediğim program.
Biraz apaçi olan program.
3 dakikalık videolarda bile bu apaçiliği yansıtabiliyorlar. Biraz daha bilgilendirici olsalar daha iyi olur bence.
Beğendiği birşeye ateş ediyor demesi hoşuma gitti .
350z videosundaki 'kanat ateş ediyor he ' gibi.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri