• / 2
Muhtemelen haplanmış olan bir vatandaşımızın başına gelmiş olan kaza olayı. Uzun bir süre ters şeritten gidip makas attıktan sonra kariyeri bir tırın altında son bulmuştur.
Kaza sonrası resimleri de çekilmiş olan otomobil. Resim için tıklayınız
kazadan çok intihara benzeyen girişim.
ayrılık acısı, ölüm acısı vs gibi bir şey yaşadığını ve yüzde yüz bir madde kullanarak bu hareketleri yaptığını, ayrıca o kadar yolu iyi bile gittiğini düşündüğüm sürücüdür. her şey bir yana kendi şeridinde gidenlerin ne suçu vardı..
o kadar korna kıyamet bir ortamda, o kadar gözüne gözüne sokulan selektörlere rağmen, hele de tırların üstüne üstüne gitmesi, normal şartlarda birinin yapacağı işlere benzemiyor.

ya yürek yemiş, ya da beyni bir kenarda bırakıp yola öyle çıkmış bir abimiz tarafından kullanılan araçtır. maalesef tek zararı kendisine olmamıştır.
mantıklı bir açıklamasını bulamadığım video. arkadaşın kafası güzel demişler ama baya iyi idare etti şöför uzunca bir yolu.
Traffic racer oynayan bir nesil yetişiyor arkadaşlar daha çok görürüz bu tarz kazalar.
Aptal adam , intihar edeceksen niye başkalarının başını yakıyorsun diye bol bol küfür ettiğim durumdur .
Dedem ya hap ya da uyuşturucu bunu yapabilir diyeceğim olay. Bu nasıl bir kafa? Bu nasıl bir ölümsüz olduğuna inanmak. Neyin peşindesin olum sen?
Küfür etmekten videosunu seyredemediğim kazadır. Hadi kendin geber ne halin varsa gör de, başkasının canını niye yakıyosun adi mahlukat. Bunların öbür tarafta bile yeri yok.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir