• / 3
cahiller cahil. başka söylenecek söz yok. saygısız eğitimsiz cahil herifler. dağda yaşaması gereken insanlar bunlar.
Benim üzüldüğüm şey bunu izleyen insanların bir şey dememesi ve o otomobillerin bu insanların elinde olması. Neden biz böyleyiz ya? Gerçekten incelememiz gerek bunu bence.
Böyle Bir Apaçiliği Görünce Aklımda Takipçi Sayısı 10-18 Olan Birileri Canlandı. Gene Karşı Tarafı Düşünmeden Yapılan Apaçilik. Bir Yandan da Gt86'nın 131 Gibi Dönmesi Tebessume Sebep Oluyor Rezillik Resmen,Görüntü Var Ciğer Yok Body Kit'e Basacağın Kadar Keşke Kaputun Altındaki İle Oynasaydın... Aynı Şeyi Tofaşçılar Yapmış Olsaydı 200 Tl İle Kurtaramazlardı.(bkz: Ünal Turan)(bkz: Adalet)
Cahilce bir kutlama biçimi.
gazetelerde çıkan haberlere göre salındıktan sonra ,biz maganda değiliz istanbul parka giremiyoruz . eğlenmeye çalıştık demişler. eğlence anlayışları temi kapatmakmış bunların.
Adam hayatında bir kere evleniyor. Nolmuş yani üç dakika çevirdiyse. Gençliğine verin. Ben de yapıyorum gta'da. FD6 is may görl.
Asıl kendilerini haklı sanmaları asıl ilginç olanı. Buyrun Buradan ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
Evlilik düğünündeki konvoy yapmanın mantıksızlığını geçtim, konvoyda salak salak trafiği tehlikeye düşürecek hareketler yapmayı geçtim, İstanbul'un ana yollarından birisini 30-40 sn bile kapatmayı nasıl kendinde hak görüyorsun arkadaş ? Oradaki 40 saniyelik duraklama 1 km gerideki trafiğin 2-3 dk durması demek ya o sırada ambulans,itfaiye,polis aracı olsa ve işlerini yapamasalar. Bazen düşünüyorum düşündükçe karamsarlaşıyorum hergün artan bu düşünme yetisine sahip olmayan insanların artmasına üzülüyorum.
hoş değil fakat insanları buna yönelten ülkedeki pist vs şartlarının az olanların da pahalı olması, zehri atması lazım milletin.
trafik terörünü de gerçek terör suçu kapsamına alsalar şu tip en ufak bir sahneyle bir kez daha karşılaşmayacağız...yol kesmek var, eşkiyalık var, kamu malına zarar var...var var var diye uzar liste, ceza var mı ? yok...
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir