Haberde şöyle diyor.

TEM’de düğün konvoyunda otoyolu kapatarak drift atan iki şahıs polis tarafından yakalandı. Haklarında adli işlem başlatılan şahıslardan, “Yanlış yaptık kabul ediyoruz. Gençliğimize verin” dedi.

TEM Otoyolu’nda geçtiğimiz günlerde Özcan Ö.’nün düğün konvoyunda araçlar TEM’i kapatarak bir süre drift atmışlardı. Olayın ardından çalışma başlatan İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sivil trafik ekipleri drift yapan iki genci gözaltına aldı. Gökhan U. (30) ve Ramazan A. (30) isimli zanlılar Gayrettepe’de bulunan İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne getirildi.
Polise ifade veren zanlılara "trafiği tehlikeye düşürmek" suçundan 200'er lira para cezası kesilirken, ehliyetlerine el konuldu. Adli işlemler için Ayazağa Polis Merkezi’ne teslim götürülen zanlılardan Ramazan A. “TEM’i kapattık düğün dolayısıyla. Çok yanlış bir şeydi kabul ediyoruz. Gençliğimize verin. İdare edin” dedi.

Maalesef dün akşam haberini izlediğim ve hiç pişman olmadıklara inandığım barzoların yaptığı eğlencedir... Hepsi piyasada tanınan kişişerdir. Bulunmaları rahattır. Ciddi cezalar gelmeli kimse keyfim istedi yaptım diyerek 200 tl lik ceza ödeyip kurtulmamalıdır. Adaletin en alt kademesinden kopuk olduğunu gösterir. "Gençliğimize verin idare edin" demişler! Ya sizin bu hareketinizin sonucunda bir gence birşey olsa? Ya da ailesi onu evinde bekleyen bir baba ya! Veremeyiz kardeşim gençliğinize bizde genç olduk. Hayvan gibi davranmak nedir?
tümünü gör